2726
عنوان

به نظرتون با این روش لاغر میکنم😐

122 بازدید | 10 پست

گفتم بزار از امروز شروع کنم، ناهار برنجمو حذف کردم به جاش نون خوردم ولی یک ساعت به یک ساعت گرسنم میشه یه چیز میخورم 😊چون به برنج عادت کردم میترسم با این روش دو برابر وزن زیاد کنم😩کسی اگه روش خوبی سراغ داره بگه

هرکی این تاریخ تاپیک بزنه  میگیرم میترکونمش😐       👈۱۰/۱
ببین برا کم کردن وزن هیچی رو نباید حذف کنی فقط باید چیزی که تو یه مرحله میخوری تقسیم کنی تو دو مرحله ...

یعنی برنج رو کمتر کنم حذفش نکنم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره حذف نکن ناهارت دو قسمت کن و بخور یه بار نصف اول بعد دوساعت بعد که گرسنه ات شد نصف دوم سعی کن میو ...

باشه امتحان میکنم ممنون

عزیزم اگه واقعا میخوای لاغر کنی من یه تاپیکی رو بهت معرفی کنم که استارترش چالش های مختلف رژیم و ورزش معرفی میکنه خودمم عضوشم از هفته پیش تا حالا هم دو و نیم کیلو لاغر کردم خیلی هستیم اونجا رایگانه برنجم توی رژیممون سه بار در هفته میخوریم. اگه میخوای بگم

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
عزیزم اگه واقعا میخوای لاغر کنی من یه تاپیکی رو بهت معرفی کنم که استارترش چالش های مختلف رژیم و ورزش ...

اره ممنون میشم

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5054494/چالش-پاییزیِ-زندگی-سالم-و-کاهش-وزن-بامدادخمار?

برو اینجا تاپیک بامداد خماره تمام کامنت های صفحه اولشو که خود اسی نوشته با دقت بخون بچه های قدیم چالش سی کیلو هم باهاش لاغر کردن page=1

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
باشه عزیزم لطف کردی

خواهش میکنم عزیزم به امید خوش اندام شدن همه نی نی سایتی ها.😊