2410
2553
عنوان

درامد خاستگار

157 بازدید | 5 پست

کف درامدیش تو معیاراتون چنده!؟

تعداد رای : 21
نظرسنجی
حدود 3 یا 4
6
28%
حدود 6تا 9
11
52%
حدود 10تا 14
0
0%
بالا 20
4
19%
پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)
۱۰۰ میلیون😁

100 میلیون میشه نزدیک 3500 دلار

یه کارگر تو خارج میگیره😄

زیبا نیس

پسرک. عضو بودن من تو نی نی سایت یا خاله زنک بودن یا نبودن من به تو مربوط نیست!( کم گوی و گزیده گوی). زننده گل به خودی کلاس پنجم ب در مسابقات درون مدرسه ای. مزدور سابق اتیوپی. تحلیلگر مسائل تانزانیا. مبارز چریک در نی نی سایت. تا زمانی که جان در اکانت داریم در راه آزادی و تبعیض زدایی از نی نی سایت قیام میکنیم(سخنگوی گروهک مردان نی نی سایت)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
خب اره واسه همین میگم ۱۰۰ میلیون پولی نیس ک یه سرویس طلا میشه 😌

واو چقدر قانع😂

کشته ما رو شخصیتتون