2726

مال منم. ولی من تصمیم دارم 27 ببرم ازش عکس بگیرم

ﻭَﻗﺘـــﯽ ﺩﯾﺪﯼ ﯾِﮑــــﯽ ﻣِﺜـــﻞ ﻧﻮﮎ ﭘﺮﮔــــﺎﺭ♥️ﻫﻤﻪ ﺟـــﻮﺭﻩ ﭘـــﺎﺕ ﺛﺎﺑِﺖ ﻭﺍﯾﺴـــﺎﺩﻩ♥️ﻫَﺮﻃـــﻮﺭ ﺑِﭽﺮﺧــــﯽ، ﺑِﮑِﺸــــﯽ ﺗِﮑﻮﻥ ﻧﻤﯿﺨﻮﺭﻩ♛ﺗﻮﺍﻡ ﺩﻭﺭِﺵ ﺑﮕــــﺮﺩ♛☜ﺩﻭﺭِﺵ ﻧـــــــﺰَﻥ☞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سال اول دوم و سومش بردم پسرم اردیبهشتیه سال اول و سوم دوس دارم اما سال دومش بهارو عکاسه شکل پاییز دراورد 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔

اگه دیدی بگو بپاکم عکسا زیاده 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
دختر منم ابان تولدشه ولی بخاطر کرونا میترسم ببرم اتلیه

پسرمنم ابان تولدش امامیبرمش چون برنیااومدنی مامانم نزاشتنبردم گفت تولدش یبارمیبری دیگه مند 

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت
دیدم مرسی عزیزم اتلیه خودش برد

اره بعضی ها بیرون میبرن ولی عکسای پاییز خیلی زیبا میشه یکسالگیش ببر اتلیه اما سال های بعد ببر بیرون من عکسای طبیعن خیلی دوس داشتم برا خودمم گرفتم 

اره بعضی ها بیرون میبرن ولی عکسای پاییز خیلی زیبا میشه یکسالگیش ببر اتلیه اما سال های بعد ببر بیرون ...

داری بازم بفرست

وقتی خدای هست جای برای ناامیدے نیســــ😍ـت
ادامشم بزار

هستی؟