2726
عنوان

من امروز ب چشمای خودم معجزه رو دیدم قربونت برم یا ابولفضل😭❤

| مشاهده متن کامل بحث + 1994 بازدید | 120 پست
عزیزم ان شالله خالت همیشه قدران بمونه وهیچ وقت مشکلی پیش نیاد براش ایشون الان مورد عنایت قرار گرفته ...

چشم عزیزم ان شاءالله حاجت روا شی💞

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐
صددرصد حاجت میگیری یهو به دلم افتاد بهت بگم مطمئن باش 🌺

دعا کنید منم حامله باشم این میتونه بزرگترین معجزه باشه که زندگیمو درس کنه😓

من لایق بهترینام،پیش بسوی یهترین ها🦋🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خدارو هزار مرتبه شکر عزیزم راستش هیچوقت حضرت ابوالفضل رو صدا نزدم 😔😔😔 الان که گفتی یهو دلم شکست ...

چشم عزیز دلم❤ان شا الله حاجت روا شی 

چقد خوبه که جواب گرفتید ..انشالله همیشه سلامت باشن وهمچنین شما دوست عزیز. هیچ چیزی تو دنیا بالاتراز سلامتی نیست ..ازاقا امام حسین واقام ابولفضل میخوام تواین جمع هرکسی مشکلی داره یابیمارداره هرچی زودتر معجزه کنه ومهرسلامتی بزنه به دفترش امید بدید مثبت باشید وتا میتونید تواین روزا وشبای مهم اربعین خدارو به ائمه قسم بدید حتما ومطمئنم جواب تک تک ماهارو میده ..فقط خالصانه وازته دل باشه ..انشالله اقا مارو هم نگاه کنه تا هیچ جای دنیا ومملکت ما بیماری نباشه. ..آمین👐❤❤💚😔😔

میشه یه گروه تلگرام بزنی همین ختمو بگیریم ۴۰ نفر شیم مثلا ؟؟؟ خواهشششششاااا 

آره موافقم گلم اگه بچه ها بیان ی گروه میزنم لینکشو میزارم

دسته جمعی حدیث کسا و ذکر یا ابولفضل فرستادیم

حدیث کسا رو همون جمعه ماه صفر خوندین؟؟

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸
عارع بابا مامان من هم کلی دعااینامیکنه کلی نمازمیخونه برا یکاری انقدر دعا خوند و انقدر نمازخوند عاخر ...

درسته این جودر اتفاقا ادمو نتاسفانه ناامید میکنه ولی باور کن همه کارهای خدا از رو حکمت ما خودمون تو خانواده زیاد سختی دیدیم هر کس بعد چند وقت انگار حکمت همون بلا برامون روشن شد ما نباید ناامید بشیم عزیزم دعا ها و نمازهای مادرتون بی نتیجه نیست من یه جادرموزد دعا کردن مطلب خوندم که میگفت یا دعات براورده میشه همونی که میخوای یا یه گناه ازت پاک میشه یا رفع بلا میشه برای همینه که خدا سفارش به دعا کرده اینو گفتم که هیچ کقت ازدعا خسته تشین تنها کسی که لیاقت التماسو داره خداست 

من نمیدونم مشکل مادرتون چیه ولی براش ایه الرکسی میخونم ان شالله صلاح خدا باخواستش یکی بشه به مادرت بگو برای منم جای دخترش دعا کنه

برای منم دعا کنین خواهش میکنم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

تا پنج ساله دیگــه به خواسته ات میرســی به شرط اینکه از امروز شروع کنی🐰💕پ.ن: این جمله واقعا تاثیر گذاره.😌🌸
استار تر میشه تو تلگرام گروه بزنی همین ختمو همه بگیریم با هم ؟؟؟

آره عزیزم حتما تو همین تاپیک لینک میزارم چون خیلی از خانوما میخوان

2706