2726

خالم چن روز پیش رفت دکتر بهش گفتن غده تو سرته باید جراحی کنی حالت بده تو ام آر آی تایید شد ک غده داره

امروز همه ی ختم دسته جمعی برداشتن ختم یا ابولفضل خالم رفت دکتر دکتر گفت هیچ اثری از غده نیس

بخدا شبیه فیلم بود اصن باورمون نمیشد از خوشحالی گریه میکردیم

یا ابولفضل الهی قربونت برم همرو حاجت روا کن

ایشالا همتون معجزه ببینین خییلیی حس خوبیه ما فکرشم نمیکردیم یهو غده از بین بره😭😭😭

خانوما موافقین همه ی صلوات بفرستیم و هدیه کنیم ب حضرت ابوالفضل واسه حاجت روایی هممون؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه🤲❤

-god🌊🤍نور خواهی؟مستعد نور شو✨️🪐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ختمش چه جوریه؟

دیدی عمو دنیا سرم چی آورد. دیگه مهم نیس که کی  چیچی آورد.چرخ فلک توپمو پاره کرده. اون روزا دیگه مگه برمیگرده.دنیا برام جور دیگه رقم خورد.سنگای هفت سنگ همه تو سرم خورد                             
2728

الحمد الله   

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌻🌼

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...

واااای مو به تنم سیخ شد 

راست میگی 😔😔😔😔😔

یه خانوم متعهد و وفادار به همسرم هستم ❤️             👈 با افتخار باید بگم که مهربون تر و خوشگل ترو با وفا دار تر و خوش تیپ تر و جیگر تر  از اون ندیدم و به همین دلیل اون رو مردترین مردها میدونم 👉                              پنج ساله پیشم هست و چهار ساله خانوم خونش هستم ☺️😍❤️                                                        👩‍❤️‍👩 تو مرا جان و جهانی حضرت یاااار 👩‍❤️‍👩

من هیچ من سکوت😐😐😐

زنی را می شناسم من*که در یک گوشه ی خانه،میان شستن و پختن؛درون آشپزخانه*که می گوید پشیمان است*چرا دل را به او بسته؛کجا او لایق آنست؟*و با خودزیر لب گوید:گریزانم از این خانه*ولی از خود چنین پرسد:چه کس موهای طفلم راپس از من می زند شانه؟!* زنی را می شناسم من که نای رفتنش رفته*قدم هایش همه خسته*دلش در زیر پاهایش*زند فریاد:دگر بسه
2706