2737
2734

شوهر من حقوقش ۸ تومنه. با اضافه کار و ماموریت به ده تومن میرسه

ولی متاسفانه هزینه های بالا و کرایه خونه و سه تا بچه امان بریده امان

ازدواج سنتی یا عاشقانه مثل داستان بودن یا نبودنه. مسئله اینست... سنتی که توش عشق نباشه مثل مردابیه که هر چی توش دست و پا بزنی به جای نجات، بیشتر توش غرق میشی.... بی هیچ حسی بی هیچ نفسی یک زندگی خاکستری خاکستری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهر من حقوقش ۸ تومنه. با اضافه کار و ماموریت به ده تومن میرسه ولی متاسفانه هزینه های بالا و کرایه ...

مرسی مهربونم که اومدی

برای حاجاتت صلوات فرستادم

بچه خیلیی پر برکته یه کوچولو صبر میخواد فقط😍❤

خدا خانواده گلتو برات حفظ کنه

حلال کنید🌹
2728
باز هم جاری   در آمد جاری ما به ما مربوط نیست    

ای وای خخخ😂😂😂😂😂❤❤❤❤❤قربونت کلی خندیدم

راستش سوالم برا این بود که الان پول تحصیل توی پردیس های خودگردان ترمی 12تومن درمیاد 

میخواستم ببینم خدایی کیا انقدر خرج میکنن 🙊🙊🙊🙊با اینکه اون رشته ها خیلی خوبن ولی یه کم زور داره آخه

بعد داشتم فکر میکردم خب بعضیا همچین درامدی ندارن اما زمین دارن که میتونن بفروشن بذارن بانک

براهمین اون زمین درامد جاری نیست و شاید خیلیا همچین کاری نکنن

پس باید درآمدشون این مقدار باشه

بعد کسی که بچه کنکور ی18-23داره 

همچین پولی میتونه براش بده ؟

حلال کنید🌹

من شوهرم اصلا کار خاصی نداره فعلا داره ادامه تحصیل میده   

همسرم ، سید هستی طلبه هستی مداح هستی حافظ و قاری قران که هستی آشپز هیئت هستی ...چرا فرشته نشدی شما آقا ؟!  دهه هشتادی متاهل متولد یک فروردین ۱۳۸۰    به دریایی گرفتارم  که موجش عالمی دارد          داشتیم میخوریم میپوشیم 😊🛍نداشتیم فقط میخوریم😅 دیگه خیلی نداشتیم اونایی که داشتیم رو میفروشیم میخوریم 😂 قهر نکن که بهت نمیادش !!! فرشته ای آخه    در حال رژیمم خودم سرگروهم چند نفر رو هم به رژیم تشویق کردم من میرسم به ۵۵ کیلو به زودی ...
2738

بازنشسته های ارتشی با درجه سرهنگی😅من فقط اونو میدونم از این ماه 9 تومن به بالا میشه 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

[QUOTE=157468311]یه سوال دارم  کسی هست که با حقوق ۲.۳ تومن  تهران یا شهرای بزرگ زندگی کنه بدون پشتوانه خا ...[/QUOTE

من و همسرم رو همدیگه با اضافه کاری 4 تومن در آمد داریم مستاجرم هستیم هیچ حمایتیم نداریم 

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملا به خود ایمان دارند و خردمندان دائما در شک و تردیدند...
من شوهرم اصلا کار خاصی نداره فعلا داره ادامه تحصیل میده    

ان شالله خدا خانواده گلتو حفظ کنه زندگیتون پر برکت باشه مرسی عزیزم اومدی 

برا حاجاتت صلوات فرستادم یاد منم باش🌹🌹😍

حلال کنید🌹

من و همسرم هر ٢ كار ميكنيم و روي هم در آمدمون شايد حدود ١٢ هم بشه ولي خوب ٢ تا بچه كوچيك داريم و سومي هم در راه هست و تا سال ١٤٠٠ حدود ٨ ميليون قسط داريم البته خدا رو شكر خونه خريديم ، باز هم خدا رو شكر خيلي سخت شده زندگيها خدا خودش فقط به داد همه به خصوص اونهايي كه درآمد خيلي خيلي كمتري دارن برسه ، ان شا الله كه يك فرجي حاصل بشه .

2706