2733
2734
عنوان

سونو آنومالي و وزن

167 بازدید | 17 پست

سلام دوستان ميشه راهنماييم كنيد

من به حساب خودم و ان تي ١٧ هفته و ٦ روز رفتم سونو آنومالي ولي چند تا مشكل اول اينكه وزن و زده ٢٣٣ گرم و سن و زده ١٩ هفته و دوروز و همه پارامترها حدود هفته ١٧ و ١٨ بود سونوگرافيست گفت خيلي ريزه 😔اگر ريزه چرا سن و بالاتر زده ؟ كسي ميدونه دليلش چيه؟ خيلي نگرانم 

من سل فري هم شدم ولي گفت بايد آمينو هم بدي تا مطمين بشيم مشكل ژنتيكي نداره 

به نظرتون چرا اينطوري شده؟

اگه به حساب ان تی همونی خوبه دیگه نگران نباش!

سلفری خوب بوده نرو آمینو ریسک داره

و این که سونو من اصلا وزن نزده ، فقط براساس هفته نوشته

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
اگه به حساب ان تی همونی خوبه دیگه نگران نباش! سلفری خوب بوده نرو آمینو ریسک داره و این که سونو من ...

بعني اشتباه كرده؟

جالبه خيلي سونو گرافيه خوبي رفتم اين بيشتر نگرانم ميكنه 

البته به حساب سونوي ٦ هفته ١٩ هفته بودم نميدونم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعني اشتباه كرده؟ جالبه خيلي سونو گرافيه خوبي رفتم اين بيشتر نگرانم ميكنه  البته به حساب سونو ...

سونو ان تی دقیق تره

خب فرم بدن همه نی نی ها یه جور نیست که!

دختر من ران پا ۱۷ هفته، دور شکم ۱۸ ، دور سر ۱۹ هفته

این اختلاف تا آخر بود!

گردالی و تپلی هم بود دنیا اومد

برعکس بچه خواهر شوهرم ران ۲۰ هفته ، دور شکم ۱۸، دور سر ۱۹ 

لاغر و کشیده بود از اول و همچنان هست

نسبت به قدش کم وزن

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
بچه من ان تی 198گرم بود بدنیا اومد ماشالا 3/500بود...حالیش نبوده طرف خودتو نگران نکن..بعدشم الان وزن ...

ان تي يا انومالي؟ مثلا خيلي خوب بود سونوگرافيش 

ان شاالله حرف شما درست باشه

2738
سونو ان تی دقیق تره خب فرم بدن همه نی نی ها یه جور نیست که! دختر من ران پا ۱۷ هفته، دور شکم ۱۸ ، د ...

يعني بچه منم سالمه؟ آخ دارم ديوونه ميشم خيلي روزاي بدي رو ميگذرونم خيلي راحت گفت آمينو بشو من سل فري دادم تا جوابش اومد دوتار موم سفيد شد خودم به چشم ديدم

شوهرمم نميزاره امينو بشم ميگه ريسك داره

يعني بچه منم سالمه؟ آخ دارم ديوونه ميشم خيلي روزاي بدي رو ميگذرونم خيلي راحت گفت آمينو بشو من سل فري ...

اصلاااا نرو اینا همش سیاست پوله...جواب ۹۹درصدشون هم خوبه!

تو فامیل داشتیم ریسک بالای داون ، آمینو هم شده اما بچه سالم! 

نوه داییم همه چیزش نرمال نرمال، دنیا اومد بیماری متابولیک داره و کلیییی مشکل دیگه! چرا اینو تشخیص ندادن و نفهمیدن؟

.

توکل کن به خدا ، انرژی مثبت بده به خودت

عزيزم من و دعا كن دعا كن استرسم تموم بشه 

چشم 💝 انشاالله به آرامش برسی و نی نی تو به سلامتی بغل کنی

2706