2703
2553
عنوان

ارکوپال یا چینی مسئله این است!

323 بازدید | 15 پست

بچه هااا من واسه جهیزیم میخوام سرویس مهمون بگیرم ی دست ارکوپال دم دستی دارم حالا موندم واسه مهمون چینی بگیرم یا ارکوپال بنظرتون سه دست ارکوپال بگیرم بد میشه چینی نباشه تو جهازم؟اخه میگن ارکوپال خوبه سریع لب پر نمیشه سبکه از ی طرفم ارکوپال شیکی چینیو نداره چیکارکنممم

آرکوپال چینی بگیر خیلیم شبکه 

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

البته من سرویس مهمونمو چینی برداشتم سنگینه گرونم خریدم صدای تق ک میاد قلبم وایمیسه😂😂😂پول بیاد دستم ارکوپالمو زیادمیکنم چینیو می‌زارم واس کسایی ک می‌خوام جلوشون کلاس بزارم😂

✓زن✓در زبان کردی ب بهترین نحو ممکن معنی شده است...ن خانم است،ن زنیکه،ن ضعیفه....اورا آفرت می‌نامند ب معنای آفریننده🔥😍گروه آبی:وزن شروع ۷۸🥺وزن هدف ۶۸😎⁦❤️ب امید روزی ک لباسام دوباره تنم بشه😃🌼
2714
ارکوپال چینی چیه ندیدم تاحالا

برو شوش میبینی خیلی خوشگله منم تازه دیدم😂😂😂براقیت و زیبایی چینی رو داره ولی در واقع آرکوپال از آرکوپال عادی ام گرونتره 

من ارکوپال گرفتم برای جهازم سه دست برای مهمون... دقیقا همین طوره ک گفتی چینی هم سنگین تره هم زود لب پر میشه... بعدم زیبایی ظرفی الان میخری فقط برای چند ماهه بعد از مد میره میشه مثل بقیه ظروف... تازه من ک هرچی رفتم مهمونی ظرفاشون لنگه به لنگه بوده همین ک همه ظرفات ست باشن کفایت میکنه گلم... منم یک ساله ازدواج کردم میخواستم چینی بخرم بعد عروسی رفتم. نگاه کردم باز رفتم ارکوپال برداشتم

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 
2706