2737
2734
عنوان

نذاشتم شوهرم براي مامانش فر بگيره 🙈🙈

| مشاهده متن کامل بحث + 4775 بازدید | 226 پست
دقیقااااا... حالا تیکه تیکه میگه مادرشوهرم فلان و بهمان... هرکسی باید دقیقا تو همون موقعیت باشه تا ق ...

نمیدونم چرااصراردارن حتماخانواده شوهرآدم بدداستان هستن.حالابعضیارونمیگم‌چون دیدم به عینه.حتی اینجاطاقت نظرمخالفم ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم چرااصراردارن حتماخانواده شوهرآدم بدداستان هستن.حالابعضیارونمیگم‌چون دیدم به عینه.حتی اینجاطا ...

آره دیگه میبینی که... ما همه میدونیم مادرشوهرای بد قصه هم زیااادن ولی واقعا همه رو نباید به ی چشم دید که

مراحل روشنفکری در ایران😎:۱_مخالفت با دین و مذهب ۲_بیان تک جملاتی از نیچه وصادق هدایت و فروغ فرخزاد و...،۳_نگهداری سگ و گربه و آن را بیشتر از فرزند نداشته دوست داشتن🙈۴_مخالفت با چيزي که بقیه موافقند و موافقت با چيزي که بقیه مخالفند.۵_رسیدن به نهایت خودخواهی با این الگو که هرچیزی که سبب ناراحتی توست از زندگی حذفش کن به جای اینکه راه حل را دریابی....مراحل روشنفکری واقعی😶:1_احترام به تمامی مذاهب و ادیان😋 2_کسب اطلاعات و ارائه مطلب از منبع درست نه از ذهن خود، 🙃3_ ادب ادب ادب😌4_شخصیت بسیار والا 5_مطالعه کتاب و مقاله...این امضا برای تفکر است، لطفا مهربان باشیم🥰
2731
والا  انگار بعضیا نمیدونن که مادر پسر بزرگ کرده خون دل خوره تا ثمره شو ببینه حالا میان ادعای ...

عزیزم از زمین ب اسمون نمیباره ک پدرمادر باید حامی بچه ها باشن ن اینک از بچه ها انتظار کمک داشته باشن  ـ پسر ک خودش بدنیا نمیاد خواست پدرو مادره ک بدنیا میاد باید درحد توان حمایتش کنه و انتظارات انچنانی نداشته باشدد

شوهرم ميخواست خودشيريني كنه ازين كارا زياد ميكنه بابا

مثه شوهر منه

♥️♥️خدای مهربونم ممنونم که حاجتمو دادی ♥️♥️              آدما کلا چهار دستن یا ممد یا فاطی یا زهران یا علی😐 بقیه دوستای اینان. 😑😑                                                                  یه بار هم تو اتوبوس جامو به یه پیرزن ندادم بالا سرم وایساده بود نگا معنا دار می‌کرد، منم موقع پیاده شدن می‌لنگیدم که عذاب وجدان بگیره😬🤪                                   
آره دیگه میبینی که... ما همه میدونیم مادرشوهرای بد قصه هم زیااادن ولی واقعا همه رو نباید به ی چشم دی ...

مثلاچون مادرشوهرمن بدهست حتماحتمامادرشوهرهمه اینجوریه.جالبه به من‌گفتن داری تحمیل میکنی نظرتو.چرا چون من مخالفشونم

2738
شوهرم ميخواست خودشيريني كنه ازين كارا زياد ميكنه بابا

نی نی‌خودتم پسره؟اگ‌ی وقت عروست با تو اینکارو بکنه ناراحت نمیشی؟

بنظر کار مادرشوهرت خیلی اشتباهه ن شما اون نباید تو این شرایط قبول کنه 

خدایا دامن همه ی منتظرارو سبز کن الهی آمین..اونایی هم تو دلی دارن صحیح و سالم بدنیا بیان 😍😍چقدر خوشحال بودم این امضارو گذاشتم،بچم قسمتم نبود،توروخدا دعام کنین دوباره مامان بشم ..قربون دستای کوچولوت ک پر کشیدی 

آفرین، خوب کردی

مادر باید برای بچه اش بخره

حالا گیریم نداره، کسای دیگه ای هم هستن ک بخرن بعدم قیمت مناسبتر

اصلا هم عذاب وجدان نداشته باش🌹

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706