2726

آره متاسفانه😐

مجبور نشدم مجبورم کرد😑

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من که هیشکیو نذاشتم کنار. ولی بعضیا خودشونو کنار کشیدن. یه سری دوستارو از دست دادم ولی  دوستای جدید پیدا کردم.

با دوستای شوهرمم دوست شدیم. ولی بخاطر کار و مشغله زیاد فرصت نمیشه مثل قبل همو ببینیم یا بیرون بریم

خیلی کم شد قبل بود خیلی صمیمی بودیم همدیگرو خواهر هم میدونستیم روزی یک ساعت حرف مقزدیم  بعد ازدواج ماهی ۱۰ دقیقه هم صحبت نمیکنیم🙁زنگ میزدم جواب نمیداد منم بی تفاوت شدم و دیگه ماحالش نکردم 

من خدایی فقط یه دوست داشتم اونم 12 سال باهمیم نمیتونیم جدا شیم از هم شوهرمم درک کرد چون دوست من یه جورایی مث خود منه زندگیش ولی به بقیه دوستام چرا گیر داد گیر انچنانی چون ما اومدیم شمال همه دوستای من تهرانن زیاد حساس نیست ولی میگه اگه تهران بودیم باید میدیدمشون بعد نظر میدادم ولی رو بعضیا کلا از اول گفت نه نه نه چ تهران چه شمال کلا نه 

2706