2733
2734
عنوان

دوست ندارم دختردار بشم ...

1789 بازدید | 72 پست

با اینکه اینکه عاشق دخترم ولی واقعا دوست ندارم دختردار بشم، نمیخوام کسی مثل من بیاد تو این جامعه و نتونم اون طور که باید حامیش باشم

مگه درد پریود یه دختر چقدر میدونه تحریک پذیر باشه که از آدم میخوان پنهونش کنی، مگه دست خودمونه که این درد بی درمون نصیبمون شده؟!

من از درد عین مار به خودم می پیچم، هیچکی نمیگه بیا ببریمت یه اورژانسی ببینیم مرضت چیه، همه حجب و حیاشون گل میکنه، از زن بگیر تا مرد، ازتحصیلکرده تا بیسواد.

خسته ام،کی یائسه میشم، حداقل ده ساااال مونده  

همه مثل هم‌نیستن

من‌دوتا دختر دارم‌قوی بارشون‌ میارم مثل شما فکر‌نکنن🤷‍♀️

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خوب همه که مثل هم نیستن عزیزم. منم درد دارم وقت پریودیم اطرافیان به خصوص همسرم خیلی کمک حالمه.منم برای دخترام سنگ تموم میذارم. انشالله خدا بهت دختر نده 😍

(من اگر نیکم وگر بد، تو برو خود را باش) 
2738

وایی منم کل فکرم همین بود

ولی بازم خدا خواست و تازه جنسیت بچمو فهمیدم دختره

لطفا اول برای سلامتیش و بعدم عاقبت به خیریش دعا کنید خیلی میترسم از آینده ای که هیچیش معلوم نیست تو این دوره زمونه

ازتون خواهش میکنم برای آزادی بابام دعاکنید،حال دلم این روزا خیلی گرفتس بابام یک سالو نیمه زندان دوتا زن داره ۸تا بچه خلاصه بگم شرایط زندگیشون سخته غصه خانوادم و غصه زندگی خودم راحتم نمیزاره از ته دلتون خواهرانه برامون دعاکنید.ممنونم

من در این 25 سال زندگیم هرگز این مشکلو نداشتم ...پدرم همیشه خودش واسم کیسه آب گرم میورد ..جگر میخرید ...الانم شوهرم همینطوره ...هیچوقت نه خجالت کشیدم و راحت هستم بااینکه من مذهبی هستم و ایضا همسرم ...اتفاقا من میخوام روزی دختردار بشم ...تا دختری بار بیارم که لذت ببره از زن بودنش

2706