2733
2734
عنوان

همه امروز عکس میزارن بیاین عکس شوهرمو بزارم😁😁

| مشاهده متن کامل بحث + 34734 بازدید | 1860 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
ببین عزیزم من به حرف این خانم که برا عکس دختر، گفت شوهرمه خندم گرفت معذرت میخوام سو تفاهم پیش اومده

نه عزیزم متوجه شدم،منم از شما عذرخواهی کردم که اشتباه متوجه شدم،شماهم من و حلال کنین🌹

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
ببین عزیزم من به حرف این خانم که برا عکس دختر، گفت شوهرمه خندم گرفت معذرت میخوام سو تفاهم پیش اومده

وای منم هستم عکسما گزاشتید اینجا🤣🤣🤣

شهرازصداپراست،    🗣    ولی ازسخن تهی،                                                       
کسی مگه ناشکری کرده؟؟؟؟ دور هم داریم وقت میگذرونیم از بیکاری!

آخه تو پستهایی که میشه با همکاری و همدلی به هم نوع و یه بنده مسلمان کمک کرد هیچ کس ورود نمیکنه ولی برای پست‌های بی معنی همه هجوم میارن اصلا عنوان این سایت چیه نی نی سایت یعنی چی ، یعنی برای خانواده هایی که تو اقدام و یا نی نی دارن باید بحث و تبادل نظر بشه ، چندین بار پست گذاشتم در خصوص مشکلم و اینکه کمک خواستم اما دریغ از یک نفر

غم فروش دوره گرد
۳۸

ایش خب فکر کردم اون آقا شوهرته  

ماشالله خوبی ولی باور کن با آرایش ملیح و ابروی طبیعی میتونی تا حدود سنی پسرت جوون دیده بشی

ماشالله پسرتم خوش تیپه چشمم کف پاش

ترجمه‌ی متون فنی به نفع خیریه       ***به دلایلی نمیتونم درخواست دوستی قبول کنم. ببخشید دوستای عزیزم***
2706