2733
2734
عنوان

خانمهایی که شب عروسی چله گرفتن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 2140 بازدید | 115 پست
نمیدونم چقدر واقعیت داره اما چندنفرو دیدیم که چله به چله افتاده بودن  یکیشون سن بالا بود  ...

من مجردم چله یعنی چیه 

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ینی چی؟؟

من شنیدم‌میگن‌چله بری ولی نمیفهمم این چله چیه؟؟ینی یکی مرده بود شب چهلش شما عروسی کردی؟؟

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2728
حتما برو  صدرصد صحت داره این چله

من رفتم دعا گرفتم.تو بدترین شرایط دویست تومن گرفت.البته از دادیم همسر مشکل داشت.

خلاصه دعا آوردم و بی تاثیر بود.دو سال گذشته

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
شهر ما روز عروسی مادر عروس میره چله بر میکنه برا عروس بعد خونه عروس هیچ فردی ک از قبرستون اومده باشه ...

منم نامزدی طلاق گرفتم تو عقد دختر عموم تورشو گرفتم الانم بچش ۵ماهشه خالشم عروسی کرده بود طلاق گرفت خونمون ور تورو گرفته بود ولی هیچی نشد بنظرم خرافاتی بعضیاش  

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖
منم نامزدی طلاق گرفتم تو عقد دختر عموم تورشو گرفتم الانم بچش ۵ماهشه خالشم عروسی کرده بود طلاق گرفت خ ...

بعضیاش زیاده رویه اما بعضیاش حکم احتیاط داره دختر خاله من بیوه بالا سرش بود شوهرش مرده بود شبش چله افتاده بود روش خیلی حالش بد شد چشم زخم و بعضیاش واقعیه

2738
بعضیاش زیاده رویه اما بعضیاش حکم احتیاط داره دختر خاله من بیوه بالا سرش بود شوهرش مرده بود شبش چله ا ...

چشم زخم و چله رو قبول دارم اما براهمه نیس برا بعضیا اینطور میشه

هرکس امضامو میبینه دعا کنه پسرم صحیح و سالم باشه وبدون هیچ مشکلی به دنیابیاد💖