2737
2734
عنوان

ویروس رزولا

2000 بازدید | 31 پست

سلام خانوما کسی اینجا بچش این ویروسو گرفته؟سوال داشتم

میخواستم بدونم تب این ویروس تا چند درجه میره معمولا؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
یکی از فامیلامون گرفت خیلی رزل شد

رزل یعنی چی؟من تو بچه ها منظورم بود

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره دخترمن گرفت حدود سه ماه پیش

عزیزم میشه بگی تبش تا چند درجه میرفت؟

غیر از تب علائم‌دیگه ای داشت؟

دو تا دخترای من گرفتن تا دو سه روز اصلا اشتها نداشتن تب تا ۳۸ ۳۹ داشتن بی حوصله  همش نق میزدن  از ده ماهگی به بعد هم مبتلا میشن هیچ دارویی هم نداره تا دونه ها ک بیرون میزنه و تموم میشه همه چی 

عزیزم میشه بگی تبش تا چند درجه میرفت؟ غیر از تب علائم‌دیگه ای داشت؟

ببین گلم ۴ روز تب کرد تبش بالای ۳۷ونیم نرفت همش بیحال بود دکترفقط گفت بهش استامنافن بدم وآزیترومایسین اطفال بعد که دادم کل صورتش شد پراز راش پوستی وتموم شد نگران نباش

به دنیای ماخوش آمدید 🤗اینجا دنیای ماست🦎
2738

پسر من تا ٤٠-٤١ هم رسيد 

ديازپام داديم يك سال و دوماهه بود

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
دو تا دخترای من گرفتن تا دو سه روز اصلا اشتها نداشتن تب تا ۳۸ ۳۹ داشتن بی حوصله  همش نق میزدن & ...

دقیقا پسر من ده ماه و نیمشه

از دیروز یهو تب کرده بردمش دکتر گفته رزولا گرفته

حالا تبش با شیاف و قطره استامینوفن و پاشویه به سختی میاد پایین

خیلی میترسم

تبش هم نهایت تا ۳۸.۶ میره

بعد پاشویه و شیاف میاد تا ۳۷ درجه

میترسم اتفاقی بیفته براش

پسر من تا ٤٠-٤١ هم رسيد  ديازپام داديم يك سال و دوماهه بود

ای بابا خیلی بالا بود که

وای دختر من بالای ۴۰سه روز کامل بعدشم بدنش ریخت بیرون

وقتی میخاستم عضو شم هر اسمی میزدم قبول نمیکرد دخترمم شدیدا مریض بود و بدنش عفونت کرده بود منم  حرصم گرفت این اسمو گذاشتم منتظر بودم دوباره قبول نکنه که از شانسم قبول کرد. گفتم بنویسم همه در جریان باشن
دقیقا پسر من ده ماه و نیمشه از دیروز یهو تب کرده بردمش دکتر گفته رزولا گرفته حالا تبش با شیاف و قط ...

ن اصلا نگران نباش بعد سه روز  ک دونه ها زد بیرون همه چی حله   غدا نمیخوره بی خپحوصله و بیقراره  همه اینا طبیعیه   مایعات زیادبده بهش  قطره هم بده هر ۴ ساعت 

ای بابا خیلی بالا بود که

بله خيلي بالا بود يك هفته هم طول كشيد

تبشم خيلي سخت ميومد پايين

ولي الان مال ني ني شما تب كنترل ميشه پس جاي نگراني نيست باهمون استا مشكلت حل ميشه

من روانشناسم و كاردرمانگر سالمند،بخصوص الزايمري هاي عزيز،در صورتي كه نياز مند به كاردرمانگر و روانشناس سالمند در تهران هستيد درخواست دوستي بديد..
2706