2733
2734
عنوان

جای من بودید چیکار میکردید

340 بازدید | 33 پست

سلام.شوهرم اعتیاد داره نمیدونم کجا مصرف میکنه بعضی اوقات خیبی خوبه بعضی اوقات داغون. پول درست حسابی نمیاره.الانم که دیگه توانایی جنسی نداره.بچه هم دارم ۲ ساله.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
میگه کم کم میزارم کنار

بگو باید شروع کنی

اینا وعده سر خرمنِ

میخوام بهت بگم....همینکه تو قوی هستی کافیه تا ب هر چی ک تو دلتِ برسی... آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.... "قسم ب لحظه ای ک زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو ب خواستت میرسونه...."

دوسش داری؟ قبل از اعتیادش باهم مشکل نداشتین؟ به اعتیاد به چشم بیماری نگاه کن مثلا اگه دور از جون شوهرت سرطان میگرفت جدا میشدی چون ممکن بود خوب نشه؟ اول از همه با دل خودت یکدل شو میخوای پاش بمونی یا نه اگه میخوای بمونی بشین باهاش حرف بزن بگو میدونی اعتیاد داره و میخوای که ترک کنه اگه حاشا کرد با ازمایش تحت فشارش بذار اگه کلا زد زیرش بگو خانوادهارو میکشی وسط سعی کن ترکش بدی ولی اگه دیدی ترک نمیکنه یا بعد از ترک دوباره رفت سمتش جدا شو بچه ای که اسم طلاق روش باشه نسبت به بچه ای که اسم پدر معتاد روش باشه ارامش بیشتری دار برای خودتم همینطوره

دوست داره نمیدونم ترک سخته.سنش ۴۲ هست.کمپ نمیره

زنگ بزن بیان ببرنش

علی عزیزم   خاک برسرت با این اخلاق گندت   قدرمو بیشتر بدون   فقد منم ک میتونم تحملت کنم  خدا نگهم داره واست  
میگه کم کم میزارم کنار

این حرف هیچوقت  عملی نمیشه...اعتیاد یه نیاز شدید هیچوقت کم نمیشه هر دفعه بیشتر میشه...هنوز جوون از بزرگای فامیل کمک بگیر و ازین بیماری نجاتش بده حتی ب زور حتی با تهدید بعد ها مدیون خوبیات میشه

ممنون که اومدی پیشمون.  

خودت جند سالته؟چون بچه داري طلاق رو به عنوان اخرين راه انتخاب كن 

با خانواده اش تلاش كن كه تركش بدين بالاخره پدر بچه اته حتي اگر جدا هم بشي تا روزي كه زنده است اون به عنوان پدر بچه اته باعث ايروريزي بچه ات ميشه پس اول تلاش كن تركش بدي

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706