2733
2734

عقد هستیم

من به تازگی تو مرخصیام هستم و اگر بخوام میتونم قرارداد ببندم و حقوق به نسبت خوبی هم بهم میدن...ماهی حدودا شش میلیون ولی ساعت کاری بالا...هر روز کار و نهایتا سه چهار روز تو ماه بیکار...شوهرم مخالفه میگه اول زندگی هیچی از زندگیمون نمیفهمیم و من وقتی میام خونه تو رو نمیبینم و این چه زندگیه و این حرفا و خلاصه با کار کردن من مخالفه

خودش یه وقتایی میگه من تو ماه تا بیست میلیون هم درمیارم...یه وقتایی میگه ن بابا وضعم داغونه ...چند تا کارت داره ...میاد پیامک موجودی کارتشو نشون میده میگه نگاه کن مثلا سی هزار تومن ته یه کارت هست صدهزار هم ته یه کارت دیگه...بعد روز بعدش میره یه خرید میکنه میپرسم چقد شد میگه سه و نیم میلیون(حالا مثلا چهارتا لباس خریده برای خودش.. همه هم مارک)بعد میگم خب تو که نداشتی میگه آره تازه فهمیدی من میخوام سرت کلاه بذارم...خلاصه که دست پیش میگیره که پس نیفته...البته دو ماه پیش برام چهارتومن ریخت که خرج شد..میگم من خرید دارم برام پول بریز میخوام برم لباس بخرم میگه یه پیج دارم لباسای شیک و ارزون میده برو ببینش(بعد کاشف به عمل میاد مادرش اینو معرفی کرده چون یلدا آدم ولخرجیه در حالی که مانتوم مال چهارسال پیشه)

چهارسال با هم بودیم یک بار از این رفتارا ندیدم ..یک سال بعد از عقد اینجوری شد ...چیکار کنم به نظرتون؟به من که میرسه میگه ندارم...بعید نیست مادرش بهش میگه بگو ندارم..

عزيزم طبيعيه

تو نامزدي انتظار داري همه چيزشو بگه

من هنوزم نميدونم درامد همسرم چقدره البته كنجكاويم نميكنم و اينكه شريك داره و باسد حساب كتاب كنه

فعلا حرفي ندارم  ببينم بعدا چي ميشه حالا  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزيزم طبيعيه تو نامزدي انتظار داري همه چيزشو بگه من هنوزم نميدونم درامد همسرم چقدره البته كنجكاويم ...

میگم حداقل برم سرکار...یک ساله میخوام یه خرید درست حسابی کنم به من که میرسه میگه ندارم ولی جاهای دیگه کلی خرج میکنه

2731

منم واقعا درآمد نامزدمو نمیدونم یعنی مهمم نیس شغلشم آزاده مشخص نیس درآمدش ولی هر بار ب اندازه ای ک پول داره میده بهم یبار کم یبار زیاد 

شوهرت خسیسه یعنی ؟؟ 

خدایا ممنونتم بخاطر همه خوبی هات   
با اين شوهر حتما حتما خودت استقلال مالي داشته باش به هيچ عنوان كارتو ول نكن

راضی نمیشه برم سرکار...میگه زندگیمونو زهر میکنی...میگم باشه مث اداری ها روزکاری میرم...میگه ن...هررر چی‌میگم‌میگه ن...البته حق کار و تحصیل رو گرفتم

به نظر من شرط بذار بگو یا همراه یه مبلغ میریزی برام یا میرم سر کار خوددانی،از همین الان عادتش بده من بعد یک سال و نیم ازش هفته ای بیست هزار تومن میخوام بعضی ها اونم نمیده،کاش منم خودم شغل داشتم،تصمیم گرفتم واسه خودم برم تو بورس حداقل یه درآمدی واسه خودم داشته باشم،به من نظر من سخت بگیر دوستم

منم واقعا درآمد نامزدمو نمیدونم یعنی مهمم نیس شغلشم آزاده مشخص نیس درآمدش ولی هر بار ب اندازه ای ک پ ...

دارم میگم چهارسال هر چی میگفتم میخرید تو نامزدی بودیم اون زمان...یه مدته حس میکنم از مادرش دستور میگیره

2738
دارم میگم چهارسال هر چی میگفتم میخرید تو نامزدی بودیم اون زمان...یه مدته حس میکنم از مادرش دستور میگ ...

یعنی قبلا مادرش حرفی نمیزد ؟؟؟ من اگر ب جات بودم خیلی منطقی باهاش حرف میزدم همین حرفا رو ک میزنی بهش میگفتم بهش بگو تو برای خودت این همه خرج میکنی ولی ب من نمیدی 

کلا مشکلات با حرف زدن درست میشه 

به نظر من شرط بذار بگو یا همراه یه مبلغ میریزی برام یا میرم سر کار خوددانی،از همین الان عادتش بده من ...

همینم گفتم بخدا گفتم من ماهی شش تومن حقوقم بوده بریز به حسابم‌منم نمیرم سرکار گفت باشه‌بعدش کم‌کم‌بیخیال شد تا دو ماه پیش برام چهارتومن ریخت اونم بزور

من خودمم در تلاشم ک بعدا بتونم برم سر کار مستقل بودنو خیلی دوست دارم شما ک شرایطش داری اصلا دست نکش البته کار نصف روزه ک بتونی ب بقیه زندگیتم برسی بعدم باهاش حرفبزن ماهانه پول بهت بده 

خیلی حرف زدم میگه صبر داشته باش همه چی درست میشه

ازش بپرس چی فرق کرده  ک صبر کنم چون مردا کلا تکه کلامشون همینه نامزد منم برای چیزی ک دیگع نمیتونه تغییری بده همش میگه صبر کن درست میشه گول نخور 

وقتی میگی برای خودت خرج میکنی فلان چیزو خریدی فلان کارو کردی ولی ب من پول نمیدی چی میگه؟؟ خب حتما داشته ک برای خودش این خرجا رو میکنه 

همینم گفتم بخدا گفتم من ماهی شش تومن حقوقم بوده بریز به حسابم‌منم نمیرم سرکار گفت باشه‌بعدش کم‌کم‌بی ...

نمیدونم چی بگم عزیزم،من خودم یه مدت قهر کردم سره بعضی اخلاقا،یه مدت باهاش قهر باش به خواسته هاش نرس،من یبار رفتم تو حموم الکی درو قفل کردم گفتم خودمو میکشم بعد اومد انقد التماس کرد گفت هر چی تو بگی درسته دیوونه بازیه ولی بعضی وقت ها جواب میدهد خخخ

ازش بپرس چی فرق کرده  ک صبر کنم چون مردا کلا تکه کلامشون همینه نامزد منم برای چیزی ک دیگع نمیتو ...

میگه فک کردی میخوام سرت کلاه بذارم آره من یه آدم بدذاتم که میخوام گولت بزنم تو خبر نداری اینجوری میگه که دیگه چیزی نگم

2706