2733
2734
عنوان

سالگرد دوستیمون بود ولی...

167 بازدید | 14 پست

من و همسرم ۹۷/۷/۷ با هم دوس شدیم .چون ۱۰ سال بود همدیگه رو دوست داشتبم و بعد این همه مدت به هم رسیدیم خیلی این روز برامون با ارزشه.دیروز من کیک پختم همسرمم خوراکی های مورد علاقمو برام گرفته بود.و شب قرار شد یه فیلم ببینیم و خوراکیامونو بخوریم.ولی همسرم یهو گفت به داداشم زنگ بزن بیان اینجا شب باهم باشیم.منم دل خوشی از جاریم ندارم چون هر بار میاد یه جوری حرف میزنه از گذشته همسرم که انگار این ۱۰ سال عاشق من نبوده و الک این حرفا رو به هم گفته و سعی میکنه عشق من و همسرمو کمرنگ جلوه بده(به نحوی میخواد بین مارو شکر اب کنه)منم هیچی بهش نمیگم چون به نظرم اون فقط الکی داره توی مرداب دست و پا میزنه و اخرشم غرق میشه...ولی پش همسرم میگم که همسرمم بدونه با چه موجودی طرفه.دیشب هم طبق معمول اومد نشست شروع کرد به حرف زدن از گذشته که آره امیرعلی(همسر من)۵ سال پیش به نفر دیگه رو دوست داشت نمیدونم چرا تورو گرفت یهو.نمیدونم چرا امیرعلی با هر کسی دوست میشد بهش قول ازدواج میدادو از این حرفا...همسرمم با صدای بلند به من گقت باور نکنا این میخواد میونه مارو خراب کنه منم خندیدم گفتم میدونم.یهو برادر شوهرمم گفت منم اونجوری بودم فکر مینی من عاشق چشم و ابروی تو بودم؟منم با هر کی دوست مشدم میخواستم باهاش ازدواج کنم.توام یکی از اونا بودی😂وای اونقدر دلم خنک شد که نگو .بعد منم برای اولین بار لب باز کردم و گفتم ولی امیرعلی من با همتون فرق داره پسر ۱۰۰ نفرو میخواد ولی یه نفرو میگیره‌.سخت پیدا مشه پسری که ۱۰ سال منتظر یه نفر بمونه که هر بار ردش میکنه.امیرعلی حق داشت با هر کی دوست داشت رابطه داشته باشه ولی اگه اون دختدارو دوست داشت چرا اونارو نگرفت باز برگشت سمت عشق اولش که من باشم؟زنیکه انگار رو یه باتمان تیکان نشسته بود دیگه هیچی نگفت

تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز 000 میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم 000

خوب کاری کردی ی دیشبو خودتون دوتا بودین واجب بود حتما بیان

مهرسای مامان ،دختر قشنگم روز تولد دوسالگیت میخام به خودم قول بدم بهترین مامان دنیا باشم برات.ی مامان خوش اخلاق و مهربون که تو این دنیا فقط تو و بابایی برام باارزش هستین.دوستتون دارم❤🧿🎀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خوب کاری کردی ی دیشبو خودتون دوتا بودین واجب بود حتما بیان

من دوست نداشتم بیان ولی چون شب مهمی بود و همسرمم دوس داشت بیان نخواستم بگم نه که همسرم ناراحت باشه.گفتم اگه اونا اینجا باشن خوشحال میشه بزار بیان یه شب که هزار شب نمیشه.ماه دیگه سالگرد ازدواجمونه اونموقه جبران میکنیم

2738

خخخخ خووبش شد😁😁

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
این فامیل هرجاباشن میخوان زندگی وکوفت ما کنن خیرنبینه هرکی اینطوریه 

اره بابا یه متنی خوندم نوشته بود جای سر روی گردنه نه تو ک بقیه

والا اینطور ک اون حرف میزد منم دلم خنگ شد😐

😂😂😂.حالا یه بار تنها بودیم منو دعوت کرده بود خونشون شوهرامونم سر کار بدن.با من گفت یه چیطی مسگم بین خودمون بمونه قسمم داد به شوهرم نگم منم قبول کردم ولی تو دلم گفتم اگه به نفعم نباشه قشممو میشکنم.به من گفت شوهرت دختر میاورد خونه من منم میرفتم خونه بابام.سه ساعت تو خونه تنها میشدن .منم رفتم به شوهرم گفتم بهت اعتماد دارم ولی این حرفو گفته پشت سرت شوهرمم رفت به مادرش گفت به این زنیکه بگو خودشو جمع کنه این حرفا چیه که میگه به قران دروغه ولی اگه راست هم باشه بازم نباید بگه .مادر شوهرم اومد یه حرفایی به من زدا.گفت من تا الان دوشت و دشمن خودمو نمیشناختم اون زنیکه بهترین عروسم میدونستم.ولیالان این حرفو فهمیدم فهمیدم دشمنم اونه.گفت حالا که تو گفتی بزار منم بگم.تو دوران مجردی امبرعلی رو فرستادیم رفت ازخونه این جاریم وسایل بیاره.جاریم با لباس زیر جلوش در اومده.شوهرمم اومده گفته مامان رفتم خونه داداش زنش با لباس زیر جلوم در اومد چرا؟بعد مادر شوهرم به پدر شوهرم گفته .پدر شوهرمم پاشده گفته حتما چیزیخورده مسته.رفته اونجا جاریمو شسته گذاشته کنار گفته حق نداریخونه نا بیای پسرای منم حث ندارن خونه تو بیان ولی بعد ازدواج از ترس اینکه من بفهمم و ابروی جاریم بره گفتت رفت و امد کنید

😂😂😂.حالا یه بار تنها بودیم منو دعوت کرده بود خونشون شوهرامونم سر کار بدن.با من گفت یه چیطی مسگم ب ...

واای وای جاریت چقد حسوده 

راسی من داستان ازدواجتو با شوهرت خوندم واای وقتی فهمیدم شما بهم رسیدین چقد خوشحال شدم😁😁😁😎

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
واای وای جاریت چقد حسوده  راسی من داستان ازدواجتو با شوهرت خوندم واای وقتی فهمیدم شما بهم رسید ...

فدات که اینقدر مهربونی عزیزم انشاالله همیشه خوشحال و خوشبخت باشی

2706