2733
2734

یکی از دوستانم  1سال نمیدونم یا 2سال هست که ازدواج کرده و شوهرش بهش خیانت کرده و تازگی متوجه شده که حتی باهم رابطه جنسی هم داشتن... میدونم خیلی زود همه میگن خب جدا شه اما یه لحظه فکر کنین و خودتونو بذارین ب جاش من نظر خودمم این بود ک جدا بشه اما... میگه مادرم بیماری قلبی داره و باباشم خیلی پیره یه دخترشون قبلا فوت شده و این تنها بچشون هست 22 سالشم بیشتر نیست... میگه اگر خبر جدایی منو بشنون بگم میخام جدا بشم میترسم شک بهشون وارد بشه و سکته ای چیزی بکنن چون خییلی حساسن... و اینم تنها دخترشونه و خییلی از اون خونوادهایین که ابرو براشون مهمه و یکم سطح فکرشون قدیمی هست... حالا شوهر این دوستم میگه بخاطر کارای تو خیانت کردم چون اخلاقت خوب نبوده و این جور چیزا والا من خودم نتونستم درست راهنماییش کنم چون همش ب ذهنم می‌رسید که خیانت توجیه نداره و این مرد خیلی کثیفه به درد نمیخوره... دوستم همش ارزوی مرگ داره و حالش خیلی بده... بنظرتون چیکار کنه چه رفتاری نشون بده الان لطفا دوستانه نظر بدید و بی احترامی هم نکنین ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیانت به چه شکل؟ فقط رابطه جنسی یا رابطه ی عاطفی؟

شوهرش خیلی دروغگو تشریف داره... با دختره یه مدت هست ک دوست بودن و یه بار دوستم مچشو گرفته چون پیام رو گوشیش اومده دیده.... و الانم رمز گوشیشو یاد گرفته و دیده که هنوز باهمن و فهمیده رابطه جنسیم داشتن تو پیاما گفته بودن یه چیزایی.... نمیدونم دیگه عشق و عاشقیم هست یانه

این مرد خودشو توجیح میکنه و تقصیر رو میندازه گردن زنش

مطمعن باش بازم خیانت میکنه

و اگر باز تکرار کرد  باید یه جوری به خانوادش بفهمونه که از شوهرش ناراحته و کارای شوهرشو بهشون بگه که شوک نشن یه فرصت دیگه بهش بده العان نره برای جدایی

فعلا به خانوادش فقط بگه که شوهرش چه کار کرده سری بعد که مطمعن باش حتما اتفاق میافته رو بطور قطعی بره برای طلاق

فعلا به خانواده بگه که چی شده و چقدر ناراحته و اگر ادامه داد ازش جدا میشه تا شوک نشن

عشق و نفسم مادرمه💖💖💖💖💖
2738
مشکل اینه نمیذاره از خونم بیرون بره و بره مشاوره گفتم تلفنی زنگ بزنه فعلا وقتی شوهرش خونه نیست

دوست تو دقیقا مشکل منو داره هیچ کاری نمیشه بکنه منم اصلا نمی اشت از خونه برم بیرون بی شرف آنقدر موندم تا بعد 7 سال خوب شد خدا و شکر

گشتم و گشتم و گشتم اول یکی بودم و تنها الان دو تا شدیم و برگشتیم به سر نقطه باز 😔خدایا حالا که دو نفریم 😍برای هم نگهدار ما رو قدرتمون رو زیاد کن تا از پس همه چیز بر بیایم👩‍👧🌹
شوهرش خیلی دروغگو تشریف داره... با دختره یه مدت هست ک دوست بودن و یه بار دوستم مچشو گرفته چون پیام ر ...

ببین من متوجه شدم توی دوران دوستیمون شوهرم با یه دختره س.ک.س داشته. رابطه ی عاطفی نبوده فقط همون جنسی بوده

وقتی فهمیدم زنش بودم . ازدواج قضیه اش خیلی با دوستی فرق میکنه

روزی که فهمیدم واقعا میخواستم کار خودمو تموم کنم .انقدر از زندگی بیزار بودم. بهش که گفتم گفت الان متاهلم و از این حرفا که تکرار نمیشه و ....

خیلی خیلی شرایط سختیه. من میفهمم. اگه میتونه بره مشاوره بهش کمک میکنه

اگه نمی تونه جدا بشه ، هیچ کاری نمیتونه بکنه و هیچجور نمیشه جلوی خیانت های بعدی رو بگیره ...سعی کنه مستقل بشه و در آینده نزدیک بتونه جدا بشه ...هر از چند گاهی هم آزمایش عفونتی چیزی بده چون شوهرش از بقیه ممکنه مریضی بیاره براش ...

ترسوندن و تهدید و هیچیزی کارساز نیست چون طرف هر وقت دلش بخواد خیانت می کنه و هیچ کس هیچجو.ر نمی تونه مچش رو بگیره

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
2706