2737
2734
عنوان

به خانوادم گفتم...

165 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها بالاخره دیروز به خانوادم گفتم که باردارم.مامانم وبابام برخلاف اون چیزی که فک میکردم ناراحت نشدن وگفتن که خدا خواسته اینجوری بشه وحتما حکمتی داره و تو درستو بخون والان مامانم همش اسرار میکنه که برم خونشون بمونم برای اینکه راحت تر بتونم درس بخونم.نمی دونم باید چکار کنم از یه طرف همسرم تنهاست  و اگه هم برم خونه مامانم اینا خیلی شلوغه و فک نکنم بتونم درس بخونم نمی دونم باید چکارکنم.

ازصبح تاالانم  مامانم سه بار زنگ زده که منو راضی کنه برم اونجا.

خب بگو خونه خودت راحت‌تری. نزدیک زایمانت که شد برو خونه مامانت، یا بعد از زایمان تا چند روز اونجا باش که بهت رسیدگی کنن. 

اگر به دنبال آن یک نفری هستید که زندگی شما را تغییر دهد ... نگاهی به آینه بیندازید...    تمام رموز قانون جذب    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه اخه شرایط من فرق میکنه

اوه چه زود گفتی 

من ۱۲ هفته ام هنوز نگفتم😑😐

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
2738
مجبور بودم بگم ولی پدرو مادر که غریبه نیستن

مبارک باشه عزیز 

اره نزدیک هستن ولی چون گفتین احساس میکردین مخالفت بکنن فک نمی کردم این قدر زود گفته باشین من هنوز نگفتم موندم چه جوری بگم 

میشه واسه مامانم فاتحه یا صلوات بفرستین مامانم میشه منم ببری  پیش خودت بعد تو دنیا زیبا شدنی نیست 
چجوری طاقت میاری نگی؟ من دقیقا جواب ازمایش گرفتم زنگ زدم مامانم😂واسه دوتا بچم

اخه خانواده ام مخالفت میکنن  بگمم کلی سرزنش می شنوم 😢😢

2706