2737
2739
عنوان

اگه یه دختر ۱۳ ۱۴ ساله.........

1442 بازدید | 84 پست

اگه یه دختر ۱۳ ۱۴ ساله بیاد با کلی ذوق و شوق بهتون بگه که عاشق یه پسری شده 

چه جوری باهاش برخورد میکنین که توو ذوقش نخوره از طرفی هم متوجه شه که ته این مدل عشق ای بچگونه هیچی نیست

اومدن تو قشنگ ترین مزد صبوریه

اون دختر خودت نیسی احتمالا؟؟

نفسم به نفساش بنده❣متاهل و متعهد به یک قلبم 👈A💞    ⛔زَخمِ دِلِت رو بِ هَر کَسی نَگو،این روز ها هَمه بانَمَک شُدَند🤫🤐دوست عزیز توهین کنی بد میشه برات از ما گفتن بود💥👊💥از تاپیکم خوشت نمیاد؟؟؟🤨🤨🤨کسی واست کارت دعوت نفرستاده.....😊😊با کامنتام مخالفی؟؟؟😒😒😒ریپ نکن عزززیززززم.....🙌در هر صورت حق توهین نداری اوکی؟🤟⛔⛔عاااااشق شکلاااات🍫،چیپس و ماست موسیر🍟،قارچ سوخاری🍄،چلو برگ🥩،نوتلا🍩،پاستییییل🍭و......هر چی از سنگ نرم تر باشه🥯🍔🍕🌭🍰🎂🍹🍻🍬🥧🍧🥮🥗🥙🍝�🥃🥐🍒🥞🍉شکموام خودتی🥵🥵🥵😋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من اولین بار ۱۴ سالگی عاشق شدم 

و متاسفانه هیچوقتم فراموشش نکردم به هیچکسم نگفتم البته

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2728

خیلی مهربون بهش بگو کیه چه شکلیه چه اخلاقایی داره از چیاش خوشت اومده بعد کم کم بگبگو مثلا دوست من همسن تو بود یه همچنین شرایطی داشت مثل تو ولی نتیجه خوبی نگرفت سعی نکن بهش فشار بیاری و هی بگی کارت اشتباهه چون بدتر میشه فقط خیلی دوستانه سعی کن نفوذ کنی 

راستی شما از کجا مطمئنی بچگانه هست؟

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2738

باید زمان درستش کنه تو هر چقدر بگی تو کله اون بچه فرو نمیده تا خودش متوجه بشه

تصور می کنم تو هر روز قشنگ تر می شوی و من هر روز عاشق تر،گویی همه اشعار و منظومه های عاشقانه را برای تو سروده اند عزیزم.کلمات حقیرند و من ناتوانم، ناتوان از گفتن این که چه اندازه تو را دوست دارم❤️🍓
اگه دخترم بود میکشتمش. دختر باید سنگین باشه 

تعریف شما از سنگین بودن چیه؟!

فکرکنم منظورتون سنگ بود نه سنگین... 

فقط سنگا عاشق نمیشن😃👌🏻

آیلین سابق /تو ماهی و من ماهی این برکه ی کاشی اندوه بزرگیست زمانی که نباشی... هرگز به تو دستم نرسد ماه بلندم اندوه بزرگیست چه باشی،چه نباشی🌙
2706