2726
عنوان

از تمیز کردن خسته شدم

538 بازدید | 36 پست

از بس فقط میشورمو گرد گیری میکنمو جارو میکنم فقط برای یک دقیقه تمیز میمونه و دوباره همون آش و همون کاسه خسته شدم نمیشه یک روز خونه تا شب بهم نریزه

مادری هستم که هنوز توی دنیای دخترونه صورتیم گیر کردم💄

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من تصمیم گرفتم هفته ای یبار تمیز کنم اساسی پنجشنبه ها... روزای عادی در حد مختصر

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
همه همینن. من دیشب جارو برقی زدم. الان خونمو ببینی میگی.  یکساله جارو نزده خونشو.خخخ ناراحت نبا ...

چقدر وحشتناک. یک دلخوشی هم اگه تو خونه برای خودم پیدا کنم اقای شوخر میگه بجا این کارا میرفتی فلان مارو. میکردی انگار من فقط باید بشورمو بصابم نمیتونم یکم مال خودم باشم

من تصمیم گرفتم هفته ای یبار تمیز کنم اساسی پنجشنبه ها... روزای عادی در حد مختصر

قبلا این کارو میکردم ولی خونه اشغال دونی میشد 

هفته ای یبار تمیز کن ن هرروز  منم باردارم خونه رو پوکوندم دارم تمیز میکنم برای زایمانم

اونجور بیشتر خسته میشم و هی باید غرغر شوهر رو بشنومو از مهمون سر زده وحشت زده

اونجور بیشتر خسته میشم و هی باید غرغر شوهر رو بشنومو از مهمون سر زده وحشت زده

ای بابا  شوهرت دیگه برای چی غر میزنه ، خب خونه بچه دار معلومه مرتب نیست دیگه اینقد خودتو اذیت نکن

قبلا این کارو میکردم ولی خونه اشغال دونی میشد  

پس چرا خونه من عین گل میمونه ۱ هفته😕 حتما بچه داری البته من تازه عروسم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
چقدر وحشتناک. یک دلخوشی هم اگه تو خونه برای خودم پیدا کنم اقای شوخر میگه بجا این کارا میرفتی فلان ما ...

خودتو اذیت نکن. 

برای خودتم وقت بذار. 

من سه ماهه مستقل شدم. بعد 5سال. طبقه پایین مادرشوهرم بودم. برای همین همیشه سعی میکردم خونم برق بزنه. الان اثراتشو میبینم. کمردرد و پا درد و...

ولی الان هروقت دلم بخواد تمیز میکنم. ولی اینم بگم که همیشه داخل کمد و کشوهام مرتبه. عادت کردم

ای بابا  شوهرت دیگه برای چی غر میزنه ، خب خونه بچه دار معلومه مرتب نیست دیگه اینقد خودتو اذیت ن ...

وقتی میبینه یک سر دارم تمیز میکنم بهم میگه بچه کوچیک طبیعیه خسته نکن خودتو یکبار بحرفش کردم. گفتم بزار اسباب بازیاش ریختو پاش بمونه هروقت بازیش تموم شد خوابوندمش جمع میکنم. با نیش خند کلی تیکه بارم کرد. تازه پیش بقیه هم. گاهی وقتا میگه دلم میخواد بمیرم. اما ازذتمیزیم حرف نزده تاحالا

خودتو اذیت نکن.  برای خودتم وقت بذار.  من سه ماهه مستقل شدم. بعد 5سال. طبقه پایین مادرشو ...

خخخخخخ الان من خونه یکسر مرتب میکنم ولی کمدم فاجعس. بخدا اینقدر تا شب خسته میشم که میگم. کمد فردا فردا میشه دوباره کای کتر سرم ریخته صبحانه ضرفا ناهار درست کن بشور خونرو مرتب کن برنامه روزانم مثلا شستن حموم دسشویی بشور باز سینک پر شد باز بشور هووووف دستم اگزما زد دکتر گفت از شست شوی زیاده

وقتی میبینه یک سر دارم تمیز میکنم بهم میگه بچه کوچیک طبیعیه خسته نکن خودتو یکبار بحرفش کردم. گفتم بز ...

عزیزم یه وقتایی باید دایورت کنی  خودتم باید جون داشته باشی بچه بزرگ کنی دیگه  روازنه فقط اشپزخانه تمیز کن کل خونه و گردگیری و جارو رو بزار اخر هفته ها چهارشنبه پنج شنبه ها

2706