2726
عنوان

نمیدونم بهش پول قرض بدم یا نه🥺🥺

231 بازدید | 17 پست

داداشمو میگم، 30 سالشه، 4 ساله زن داره، طبقه بالای بابام اینا زندگی میکنن، نه اجاره نه پول آب برق گاز، بابام یه ماشینم 3 سال پیش براش خرید که مثلا باهاش کار کنه. نه کاری داری نه تلاشی میکنه برا کار کردن. هر کاری براش راه انداختن بعد چند ماه به بهانه ای ول کرد، بابام براش یه جاکار پیدا کرد چند ماهی با ماشینش اونجا کار کرد، همیشه دست پر میومد خونه، اما همونم ول کرد، گفت علاقه ندارم به این کار، کارگر مجانی میخوان و حروم خورن و... گفت میخوام کارای نجاری کنم تو حیاط خونه م، پول بهم قرض بدین تا ابزار ابتدایی‌ بخرم، بابام داد، و خرید و یکی دوتا چیز شوهر من برا اینکه حمایت بشه سفارش داد، که البته خیلی بد ساخت و پر از ایراد، حالا باز گیر داده ب مادرم اینا که پول بدین وسایل بخرم فلان چیزو بسازم فروش داره. ناگفته نماند قرضو پس نمیده مگه با زور بابام، وگرنه از مامانم هرچی بگیره پس نمیده، حالا ما امسال که نزدیکشون خونه گرفتیم، خوب ماشینش تو کوچه تا شب بیکار افتاده، آفتاب میخوره، می‌بینم که کار نمیکنه آ،دیشب گفتم اونجایی که بابا باز کار برات جور کرده برو، روزی 100 تومنم دربیاری برات کافیه، چون شما که خداروشکر نه اجاره دارین نه قسط و... خرج شکمت ن که دربیاری میگه خوشم نمیاد، مامانم میگه آخرش که چی میگه حالا یه فکری میکنم آخرش، بعد شب به من پیام داده پول نداری بهم قرض بدی. راستش من در 300 تومنی میتونم ته کارتم هست بهش بدم، دیروز دکتر بودم 400 خرجم شده بود، اما میترسم بدم مثل بقیه پولام بره که بره. از طرفی از غصه ش سر دردگرفتم😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از طرفی برادره و عزیز

من هروقت داداشم قرض بخواد از خرج خودم میزنم قرضش میدم

ولی برادر شما خیلی دیگه راه طلب شده و تقصیر خانواده خودتونه ک انقد لوس بارش اوردین

از اول همه چی براش مهیا کردین لازم نبوده ب خودش بیاد و تلاش کنه

بنظر من که اگ گفت 300 شما بگو مثلا 100 بیشتر ندارم که هم ادم بده نشی هم اینکه داداشتون بدونه همه جیباشون پر پول نیست واسه خرجای شخصی ایشون

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)
چقدر خواهرا دلسوزن منم مثل توام اسی 

چ فایده بخدا، بعد همین داداشم که میدونه من خیلی غصه خورم و استرسی و واسه همین لاغر شدم بهم سرکوفت میزنه و فکر میکنه زن خودش باکلاس و خوشتیپه فقط😞

والا به این ادم من بودم نمیدادم طفلی زنش

تاپیک حس ششم میبینم تشنج میکنم😐   مامانم میگه با رفیق ناباب نگرد😌        نمیدونه من خودم رفیق ناباب همم😎 نی نی یار جان کاش قبل ترکوندنم میگفتی پست سیاسی ممنوعه مگه نمیدونی من آلزایمر دارم 😐 
از طرفی برادره و عزیز من هروقت داداشم قرض بخواد از خرج خودم میزنم قرضش میدم ولی برادر شما خیلی دیگ ...

آره بخدا، همش آماده میخواد، مامانم گفته خوب یه تومن لازم داری برو اسنپ 4 تا مسافر جابجا کن پول گیرت میاد گفته بدم میاد از اسنپ😐😐خودشو مدام ب افسردگی و مریضی زده اعصاب برا من و مامانم نذاشته 🥺

والا به این ادم من بودم نمیدادم طفلی زنش

ما انقدر ک برا زنش دلسوزی میکنیم خدا میدونه، مامانم به زنش گفته یه هفته برو قهر تا بیایم دنبالت و پدر و مادرت بهش حرف بزنن بلکه درست بشه، اونم حرکتی نمیکنه

آره بخدا، همش آماده میخواد، مامانم گفته خوب یه تومن لازم داری برو اسنپ 4 تا مسافر جابجا کن پول گیرت ...

میفهمم پسر دایی خودم دقیقااا همینجوریه 

محلش ندین گفت پول بدین یجوری باهاش حرف بزنین ک بدونه شمام وضعتون عالی نیست اونم با این قیمت وسایل ک هر روز بالا میره

با خانوادتونم مشورت کنین دیگ پول بهش قرض ندن

ی مدت وقتی ناامید شد خودش شروع میکنه تلاش کردن

یک نفر پیش فلک ریش گرو بگذارد ... بلکه دست از سر آزردن ما بردارد!کاربری دست 2 نفره :)
میفهمم پسر دایی خودم دقیقااا همینجوریه  محلش ندین گفت پول بدین یجوری باهاش حرف بزنین ک بدونه ش ...

باور کن انقدر وجدانم همیشه در عذابه که شوهرم اگه برا خودش پیرهنی شلواری بخره من ناراحت میشم چرا داداشم نمیخوره، چرا اون بخودش نمیرسه، میوه بخریم ناراحتم چرا نمیتونم به اونا بدم، یعنی در این حد. 

2706