2726
عنوان

دلایل خانواده ام برای مخالفت ازدواجمون منطقیه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 23 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

به هیچ وجه قبول نکن شهر غریب بدترین چیزه وقتی داره بهت بددهنی می‌کنه و دلت می‌شکنه کسی نداری بهش پناه ببری خانوادت کنارت نیستن بچه دار میشی بیشتر نبود خانواده اذیتت میکنه

متنفـرم از آدم های که همیشه در حال نظـر دادن هستـن حتی بدون اینکه نظـرشون رو پرسیده باشـی تو تمـام مسائل شخصـی آدم سـرک میکشـن و تـِز میدن هر کـس سلیقـه خاص خـودش رو داره اگه از نظر شمـا زشتـه سلیقه و نظرتون رو برای خودتون نگهدارین متنفـرم از آدم های که از خصـوصی ترین مسائل زندگی آدم سوال میپرسـن متنفـرم از آدم های بدذات که اگه به نفعشون باشـی بهت خوبـی میکنن و اگه براشون نفع نداشته باشـی بدترین بدی هارو در حقت میکنن و اگه باهاشون مثل خودشون رفتار کنی تازه ناراحت هم میشن ولی من این رو تو زندگیم یاد گرفتم با هرکس اندازه لیاقتش رفتار میکنم من کینه ای نیستـم اما آلزایمر هم ندارم حتی کوچیکترین حـرف ها توی ذهنم مونده اگه لطفی در حق این مدل آدم ها بکنم معنیش این نیست بخشیدم یا فراموش کـردم از ته قلبم از وجودشون متنفـرم فقط شاید اون لحظه مجبور بودم لطفی کنم خیلی وقتا در جواب این همه فضولی و سوال فقط لبخند میزنم و تو ذهنم فکر میکنم آیا این چیزها به تو ربطی داره ...
حالم بده😭😭😭 تو دو راهیم

بودن کنار خانواده خیلی خوبه  حتی من که زیاد با خانواده ام رفت و امد نمی کنم!!!

خانواده شوهرم انتظار دارند تموم پنج شنبه و جمعه اونجا باشیم  تمام مناسبت ها بریم اونجا   سال تحویل اونجا  سیزده بدر اونجا  شب یلدا اونجا  تولد بچه ها  اونجا   اصلا فکر نمی کنند من هم نیاز دارم گاهی اوقات برای خودم باشم!!!  هر وقت نخوام برم  می گن چرا نمی آیی  می خوای تو خونه تنها بشینی  منم بهانه می کنم که قراره برم خونه مادرم  دیگه ساکت می شن!!  اگه راه دور بودم دیوونه ام می کردن!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
2728

یه کم عصبی و بددهن یعنی چی؟ چرا باید به خاطر یه آدم عصبی و بددهن پاشی بری شهر غریب؟ بری اونجا بدتر بشه بعد ازدواج که همه میشن، خانوادتم حمایتت نکنن میخوای چکار کنی؟ دقیقا چند سال قبل خیلی از تاپیکایی هستی که میان میگ شوهرم خونمو کرده تو شیشه شهر غریبم روی برگشتم ندارم خانوادم گفتن اگه کردی دیگه پیش ما نیا از مشکلاتت بگو.

با یه مشاور مشورت کن ولی من جات باشم با آدم عصبی ازدواج نمیکنم. هرگز

حالم بده😭😭😭 تو دو راهیم

وقتی می گی بددهنه و عصبیه  مطمئن باش خانواده اش هم همین طورند!!!!  بعد ازدواج مادرشوهرت جلو جمع یه فحش بد بهت داد نباید تعجب کنی!!!  و انتظار نداشته باشی شوهر بددهنت هم ناراحت بشه!!!

هر زمان که ناراحت شدی به یاد بیار که بیشتر از یه میلیارد سلول تو وجودته که به تنها چیزی که اهمیت میدن تویی❤❤❤
نامردی نیست من بیخیال شم بعد چهار سال؟؟

نه عزیزم شما تعهد نداری به خاطر 4 سال یه عمر خودت رو بدبخت کنی، مردم ازدواج میکنن طرف بده جدا میشن شما دوست بودید حالا میبینی در مجموع شرایطش قابل قبول نیست، تمام