2726
عنوان

آینده بچه ها!!

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 27 پست

پس اندازی که با کوچکترین پول هم میشه انجامش داد خرید سهام و عرضه اولیه است

بیمه عمر بعد ۱۰،۲۰ سال دیگه برا اون زمان ارزشی نداره که بخواد آینده بچه ها رو تضمین کنه

اگه پول داری زمین،زمین هایی هستن که هنوز اونجا ساخت و ساز نیست ولی آینده داره و بعدچند سال باارزش میشن

طلا و سهام هم خیلی خوبه الان طلا گرونه ولی با کمترین پول میشه سهام خرید و کنار گذاشت

طولانی مدت رشد سهام بیشتر از بقیه است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به زنش کاملا حق میدم که نخواد کنار مادرشوهرش زندگی کنه، می تونن این واحد رو اجاره بدن خودشون برن جای ...

افرین

یه مشکل خیلی بزرگ دارم و روحیه ام داغونه...لطفن برای حل مشکل خودم و بچه تو شکمم برام دعا کنید
2728
به نظرم ملک براشون بهترینه، ما برای پسرم زمین خریدیم و واحد بالای خونه خودمون در آینده البته اگه خود ...

ملک و زمین که خیلی خوبه ولی برای شروع پول زیادی میخواد

خدایا! به داده ها و نداده هایت شُکر، که داده هایت نعمت و نداده هایت حکمت است.

اولین مورد اینه اصلا بچه تو ایران به دنیا نیاد 

اگه اومده فقط خرید ملک ، طلا و دلار و در صورت امکان مهاجرت هر جایی که ممکنه

بیمه عمر و پس انداز اصلا به درد نمی خوره چون مبلغی که اون موقع بهش میدن به هیچ دردی نمی خوره .من خودم 10 سال پیس خودمو بیمه عمر کردم امسال در اومد ..اون موقع می گفتن با مبلغی که در میاد میشه دو تا آپارتمان خرید ولی الان با این پول حتی دششوری آپارتمان رو هم نمی دن .:))

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  
اولین مورد اینه اصلا بچه تو ایران به دنیا نیاد  اگه اومده فقط خرید ملک ، طلا و دلار و در صورت ...

با تولد بچه تو هر جایی غیر از ایران موافقم (با احترام تمام وطن پرستای واقعی مثل خودم ولی باید واقعیت حال حاضر رو پذیرفت) ولی هر کاری کردم نشد که نشد

اولین هدفم اینه کمکش کنم خیلی خیلی زود استعدادش رو کشف کنه دومین  در جهت مهاجرت اقدام کنم س ...

تا الان بهترین نظر فکر کنم نظر ایشون باشه. مختصر در عین حال کامل و جامع