2726
عنوان

فال ورق ت ا رو ت گرفتم‌خبر مرگ‌عزیز داده نگررررانم

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 65 پست
وقتی به چیزی باوز کنی اون اتفاق میفته.هیچ کس از مرگ خبر نداره که.فردا میگی تاوروت چ راست گفت تو در و ...

آره نمیخوام تو ذهنم بمونه به مسخره بگیرمش بگم ول کن بابا چرتن مگه خدان

عضو گروه رز قرمزم🌹وزن اولیه ۸۴.۵🌹وزن الان۸۴.۵🌹وزن هدفم۷۰🌹تاریخ اولیه وزن کشی ۱۴۰۰/۳/۱۴ 🌹خدااایا کمکم کم لاغر بشم و حفظ کنم وزنمو🙏

مرگ و زندگی دست خداست و‌کسی جز خدا نمیتونه در این باره نظر بده. یادتون هست که تو کتابای دوران مدرسه داشتیم که پیامبر میگه: من که پیامبر خدا هستم نمیدونم زمانی که قراره قدم بعدی رو بردارم آیا زنده هستم یا نه؟ پس نگران چی هستی؟ تار و ت مثل بازی میمونه منمتو گوشیم داشتم و خیلی وقتا برام مرگ عزیز میاومد اصلا ذهنتو درگیرش نکن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اکثرا چرت میگن منم کم آدم نبوده خزعبلات بهم گفته شاید اینم یکی از اوناس خودتو انقدر اذیت نک ...

آره بعضا نم میگف حضوری دقیق تر میشه الان‌پشت تلفن شاید استرس و دلشوره دارین و ...

عضو گروه رز قرمزم🌹وزن اولیه ۸۴.۵🌹وزن الان۸۴.۵🌹وزن هدفم۷۰🌹تاریخ اولیه وزن کشی ۱۴۰۰/۳/۱۴ 🌹خدااایا کمکم کم لاغر بشم و حفظ کنم وزنمو🙏
مرگ و زندگی دست خداست و‌کسی جز خدا نمیتونه در این باره نظر بده. یادتون هست که تو کتابای دوران مدرسه ...

مرسی عزیزم

2728
تو رو خدا تا رو ت بوده

اره عزیزم

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃

من اگر قدرت پیشگویی آینده اونم با استفاده از چند تا کارت یا تسبیح رو داشتم به هیچ کس نمی گفتم و خودمو در حد 20 تومن پایین نمی آوردم ..انقدر استفاده های خوبی میشه از این موضوع کرد که نگو ....پیشبینی میگردم که دلار قراره گرون بشه به کسی نمی گفتم سریع می خریدم بعد از گرون شدن ، زمان پایین اومدنش رو پیشبینی می کردم سریع میفروختم بازم تو ارزونی می خریدم ...طلا هم همینطور ...بورس هم همینطور ...چرا کسی که همچین قدرت ماورایی داره باید بیاد برای منوتو پیشبینی کنه ؟ مگه مغز خر خورده ؟ راه های خیلی بهتری برای استفاده از این قدرت هست که خطری هم نداره ..اینا همش در معرض خطر دستگیری بخاطر کلاه برداری از افراد ساده  هستن .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

مزخرف گفته😐😐😐

ما آدمهایی غریبی هستیم....پس ندیده یکدیگر رو دوست بداریم ، عشق بورزیم و به یکدیگر کمک کنیم  ، عشق ورزیدن هزینه ای ندارد و در عوض بسیار پرسود است شاید دلی  شاد و شد و دعایی کرد و ...بر جمال زیبای مولایم مهدی 😍عج😍 صلوات .......شکرگزار باشیم ....و لبخند بزنیم....روزهای خوب در راه هستند انشاءالله و قطعا بعد از سختی آسانی است .😊😊شمایی که داری امضا منو میخونی انشاءالله به حاجتت برسی برای حاجت من صلوات بفرست 🥰🥰😍😍😍
مرگ و زندگی دست خداست و‌کسی جز خدا نمیتونه در این باره نظر بده. یادتون هست که تو کتابای دوران مدرسه ...

یه سوال

پس چرا امام حسین و بقیه ی شهیدا میدونستن کی قراره شهید شن؟چجوری شهید شن؟

خدایا شکرت.222🌾💵                                                          میشه تاپیکای انرژی + تگم کنید🥺💞

اگر اون آدم فالگیر اینقدر کارش درسته چرا با فالگیری امرار معاش میکنه؟ آدمی که میتونه آینده پیشگویی کنه و بگه چی خوب میشه و چی بد الان خودش کمِ کم باید مدیر عامل یه جایی مثل مایکروسافت باشه نه فالگیر، با این فال گرفتنا کلی انرژی منفی به خودتون و زندگیاتون تزریق میکنید،پولتونم هدر میدید،بعدم نتیجه ی اون انرژی منفی رو میبینید و فکر میکنید فالگیره درست پیشگویی کرده

2706