عنوان

فال ورق ت ا رو ت گرفتم‌خبر مرگ‌عزیز داده نگررررانم

| مشاهده متن کامل بحث + 636 بازدید | 65 پست
مثلا چ چیزا؟راجب گذشته درست بوده درسته؟

گذشته رو نمیگه زیاد از آینده میگه اکثرا . ک چی دارین میخواین ماشین بخرین نخرین خوب نیس و ....

عضو گروه رز قرمزم🌹وزن اولیه ۸۴.۵🌹وزن الان۸۴.۵🌹وزن هدفم۷۰🌹تاریخ اولیه وزن کشی ۱۴۰۰/۳/۱۴ 🌹خدااایا کمکم کم لاغر بشم و حفظ کنم وزنمو🙏
نمیدونم والله انشالله ک اونجوره دلم آشوووبه . به دوستمم گفته بچه شو . که دکتراهم جوابش کرده بود

فکرت رو الکی درگیر نکن ...من کارم طراحی سایته و با چند تا از اینا آشنام ...تلفنی زنگ میزنی فال بهت میگه بعد قطع میکنه کنار هم میخندن میگن دیدی چطوری اسکولش کردم ؟ اینا اگه پیشگویی بلد بودن به کسی نمی گفتن و بجای فال تلفنی میرفتن 6 ماهه تو بورس میلیاردر میشدن و میرفتن عشق و حال .

تو گوگل بزنی تعبیر خواب پاموه ، معنی روانشناسی خواب ها رو نشون میده :)  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه مرگ سر یه هفته اتفاق افتاد. خود همین دختر خالمم بود اون روز همه فکر کردیم پدربزرگمون میمیره

وای دلم داغونه

عضو گروه رز قرمزم🌹وزن اولیه ۸۴.۵🌹وزن الان۸۴.۵🌹وزن هدفم۷۰🌹تاریخ اولیه وزن کشی ۱۴۰۰/۳/۱۴ 🌹خدااایا کمکم کم لاغر بشم و حفظ کنم وزنمو🙏
اخه مرگ سر یه هفته اتفاق افتاد. خود همین دختر خالمم بود اون روز همه فکر کردیم پدربزرگمون میمیره

این درست دراومدن فال نیست ..این شانسه 

2731
فکرت رو الکی درگیر نکن ...من کارم طراحی سایته و با چند تا از اینا آشنام ...تلفنی زنگ میزنی فال بهت م ...

نمیدونم از زه طرف اینجور ب خودم دلداری میدم از طرفه دیگه میترسم

این درست دراومدن فال نیست ..این شانسه 

بیتا جان ممنون عزیزم از حرفای امیدوار کننده ات 

نمیدونم از زه طرف اینجور ب خودم دلداری میدم از طرفه دیگه میترسم

نترس بابا ...

البته به نظر میاد خودت اعتقاد داری اومدی اینجا یه عده هم بهت بگن درسته که بیشتر نگران بشی بیشتر غصه بخوری .

نترس بابا ... البته به نظر میاد خودت اعتقاد داری اومدی اینجا یه عده هم بهت بگن درسته که بیشتر نگران ...

چون اون درست بودن بعضیاش ب شک میندازتم وگرنه چند بار قبل گرفتم اکثرا چرت بودن ۳۰ درصدش درست

نترس بابا خواهر من چندسااااال پیش گرفت گفت همین امسال پدرشوهرت میمیره بنده خدا هنوز هم زندس

گاهي اوقات فقط منتظري منتظر خاك شدن دوست عزیزم برای دعوا اینجا جمع نشدیم اگر با من موافق نیسنی ریپلای کن منطقی دلیلتو بگو،نیازی ب دعوا و خشونت نیست اگر هم از من بدت میاد بهم بگو خیلی محترمانه از تاپیکت برم بیرون.انسانیت خودمون را زیر سوال نبریم حتی در فضای مجازی!!!!!! حال دلم خوب نیست خدایا یا معجزه کن یا راحتم کن.....دارم توی گناه دست و پا میزنم نجاتم بده😔😔😔عاقبت روزی خواهم رفت از دنیایی که بیهوده مرا به آن بسته اند.....خدایا من دشمنت نبودم که منو به اینجا رسوندی ولی ازت میخوام دشمنمم به اینجایی ک من رسیدم نرسونی...میدونی خیلی سخته خیلیی سخت....من دلم تنگه واسه یک دلخوشی کوچیک.....دادگاه پر از عاشق‌هاییه که گفته بودنمارو بعد از مرگ هم کنار هم دفن کنید!!💔حرفات همشون یادم رفته ، جز اونجا که گفتی: حتی اگه تو بخوای بری "من نمیزارم"🖤 همه برای رسیدن به عشقشون روز شمار میکنن من برای رسیدن روز مرگم.....و این تلخ نیست درد عشق است.....‌این که هنوز زنده ام و نفس میکشم فقط بخاطر اینکه طاقت دیدن اشکهای مادرمو ندارم پس خدایا لطفا مواظب تنها دلیل زندگیم باش🙃
نترس بابا خواهر من چندسااااال پیش گرفت گفت همین امسال پدرشوهرت میمیره بنده خدا هنوز هم زندس

تو رو خدا تا رو ت بوده

وقتی به چیزی باوز کنی اون اتفاق میفته.هیچ کس از مرگ خبر نداره که.فردا میگی تاوروت چ راست گفت تو در واقع چون ب این قضیه فکر میکنی ضمیر ناخودآگاهت قبول میکنه ی نفر باید بمبره.دنیای بیرون ما زاییده فکر درون ماست.چطور میتونی به چهار کارت مسخره باور کنی در حالی ک همع وقایع فقط خدا آگاهست.

چون اون درست بودن بعضیاش ب شک میندازتم وگرنه چند بار قبل گرفتم اکثرا چرت بودن ۳۰ درصدش درست

عزیزم اکثرا چرت میگن

منم کم آدم نبوده خزعبلات بهم گفته

شاید اینم یکی از اوناس

خودتو انقدر اذیت نکن

2706