2410
2553
برابله برون؟

اره رسم ما اینجوریه.

ما میتونیم💪💪💪با توکل بخدا ...👈👈   اهداف:۶۴# ۶۳#۶۲#۶۱#۶۰#۵۹#۵۸   🤩🤩🤩👸👸👸یه روزی اون تاج طلایی روی سر منم میشینه😉😍      قد ۱۶۰ .وزن شروع ۶۵

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

ی شلوار پارچه خوشگل کرم قد ۹۰ با ی شومیز شیری اسپرت مانند ولی خیلی شیک بود با ی صندل قهوه ای روشن بدون شال اینا چون من حجاب ندارم با ی ارایش خیلی محمو وااای یادش بخیر البته سال ۸۶ بود😃😍

2714

یه سارافون گلبهی با کت سفید روش با جوراب شلواری

خیلی خوشگل بود لباسم،دوختمش

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹

شبی که اومدن مهریه تعیین کنن کتو شلوار انگشتر اوردن با وسیله پیراهن بلند یه کوچولو دنبال دار کالباسی 

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

واسه خواستگاری یه کت و دامن قرمز خوشگل طرحدار پوشیدم با جوراب شلواری مشکی..واسه عقد هم یه پیرهن بلند سفید با شال و هد ستش دادم دوختن برام واقعا زیبا شده بود لباسم همه تو کفش بودن

2706