2737
2734

هیشکی تو دنیا نمیدونه شاید حاله منو من غمگینم پنجره شاهت بوده که یه عمره تنها کنارش میشینم هیشکی مسه من نکشیده دردو کی مسه من تنها مونده خاطره ی تو کنارمه دائم قلبه منو میسوزونده

من میخاستم ببوسمش بذارمش کنار                                بوسیدمش برنامه عوض  شد😓😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

استوری جرات حقیقت گذاشت گفتم ۵ حقیقت گوف اگه با من توی اتاق تنها باشی چیکار میکنی گوفدم بعد ۵ سال بغلت میکنمو تکی بغلت زاااار میزنم 

واقعا عاشقشم اونم عاشقمه ۶ بار اومد خاستگاریم ولی نشد خانواده هامون مخالفن😢😢😢

من میخاستم ببوسمش بذارمش کنار                                بوسیدمش برنامه عوض  شد😓😂😂😂
2738

اخي ايشالا بهم برسيد 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
استوری جرات حقیقت گذاشت گفتم ۵ حقیقت گوف اگه با من توی اتاق تنها باشی چیکار میکنی گوفدم بعد ۵ سال بغ ...

عاشق پسداییت هستی این پروفایل تتلو چیه 😎😎

گروه بنفش😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊وزن ۹۱😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥قد ۱۶۰☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺ هدف اولیه ۷۰ 💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪 هدف بعدی ۶۵👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌 تا کور شور هر آنکه نتواند دید                                     دوست عزیز اگر جوابتو نمیدم دلیل بر این نیست که جوابی ندارم یا تو راست میگی دلیلش فقط نگرانی از تعلیق شدنه و الا همچین جوابتو میدم که تا آخر عمرت سکوت کنی. اونی که خوابه رو میشه بیدار کرد ولی اونی که به خواب رفته رو نه .خدایا به حق شهید دشت نینوا ریشه ظلمو خشک کن خدایا یه نظرم به ما بیفکن 😍😍 دوست دارم خدا😙😙😙
2706