2733
2734
عنوان

دلم گرفته از حرفش 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 33 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چه خواهر شوهری عنونه ای 😕 بهش میگفتی بتوچه ملعون 

من یکی از خواهرشوهرام به قول شما ملعون همون اول نامزدی شوهرم از همه جا بلاکش کرد به منم گفت اون وحشی هستش هرحرفی زد یاکاری کرد همونجا جوابشو بده

خدایا خودت یه نگاهی بکن واسه خوب شدن حال دلهامون
من یکی از خواهرشوهرام به قول شما ملعون همون اول نامزدی شوهرم از همه جا بلاکش کرد به منم گفت اون وحشی ...

ایول 

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
مهم شوهرته ک خوشحال شده و نیتت براش مهمه .اونام ب پشمت باشند.حالا اشتباه کرده ک کرده ب شما چ اخه با ...

شوهرم متولد هفتاد هست من شمع 30 سالگی گرفتم نمیدونستم که این میخواد بگه زنت سنتو.نمیفهمه

2738
ما تحتش سوخته دقیقا مشابه همین دیروز برا منم اتفاق افتاد به خواهرم گفتم گفت بیخیال این نشون میده این ...

بخدا من یه ادمی هستم که هیچ وقت تو کار کسی دخالت نمیکنم و کاری به کسی ندارم خیلی مراقبم دل کسی رو نشکنم نمیدونم چه هیزم تری به اینا فروختم دیشب گریه ام گرفت اصلا

عنونه ای .😂😂😂😂😂😂.واقعا راست گفتی

والا عنتر خانوم از حسادت آتیش بیار معرکه شده

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706