2737
2734
عنوان

خانواده شوهر و خدمتکار بودن من😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1695 بازدید | 61 پست
بچه نمیخوام خودشم حرکتی نکرده واقعا خستم پ برا چی ازدواج کردم ن بچه ن خونه ن هیچ فقط کلفتی

یه چیزی میگم ناراحت نشو🤕🤕

حالا حالا ها دردسر داری بااین شوهرت

اینو مگه میتونی از اونجا ببری دختر 😟😟

بهونه هاشم برا اینه که از پدرمادرش جدا نشه.

منم باشم جای مفت و غذای مفت رو ول نمیکنم

مردم توخرج خونه و اجاره ها قفلی زدن ☹☹

بچه دار نشی وسایلت ببر خونه بابات  تا خونه جدا تهیه کنه بابات باید بتونه حمایتت کنه وازشوهرت &n ...

اینم فکر خوبیه....جهازتو ببر خونه بابات،، کارم نکن زیاد هرچی میخاد بشه مثلاچی میخان بگن؟؟؟بگن چراکارنمیکنی؟؟؟؟خورد و خوراک خودتون بخرید نمیشه؟زیرمنت اونانباشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه دار نشی وسایلت ببر خونه بابات  تا خونه جدا تهیه کنه بابات باید بتونه حمایتت کنه وازشوهرت &n ...

بابام یبار مخالفت کرد مادرشوهرم شرورم کل خاندانو متحد کرد باباش حرف زده دخالت گره ی مدت بحث بود الان پدرم باهاشون حرف نمیزنع فقط باشوهرم میحرفه

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم
بچه نمیخوام خودشم حرکتی نکرده واقعا خستم پ برا چی ازدواج کردم ن بچه ن خونه ن هیچ فقط کلفتی

خواهرم با این شرایطی که گفتی و بدتر خونشون افتضاحه کثیف و قدیمی و هم مهمون زیاد دارن 

الان هفت سال باهاشون زندگی میکنه دو تا بچه هم اوردن تو همون اتاقن هنوز

بنظرم خواهرم خیلی کارش اشتباه بوده و هست...

ولی اون فعلا تحمل کرده چندبار قهر رفت خونه بابام ولی هیچ تغییری نشد

خانوادشوهرش خیلی بی وجدانن شوهرشم بی عرضه س

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2728
اولا نباید همون اول میرفتی حالا که رفتی کار نکن صبح دیر وقت بلند شو از اتاقت بیرون نیا ظهر ناهار حاظ ...

تیکه هاشو چی کنم مادرشوهرم خیلی اذیتم ازش

خدایا منو از این جهنمـــــــی که درخانه مادرشوهر زندگــی کردند نجات بده خواهش میکنم
اینم فکر خوبیه....جهازتو ببر خونه بابات،، کارم نکن زیاد هرچی میخاد بشه مثلاچی میخان بگن؟؟؟بگن چراکار ...

شوهرم حاضره خورد و خوراک بخره ولی برا خانوادش و باهاشونم بمونه ولی حاضر نیس تو آرامش باشه

تیکه هاشو چی کنم مادرشوهرم خیلی اذیتم ازش

خواهرمم هرروز حرف میشنوه 😩😧

از خدا نمیترسن بعد دختراشون خونهاشون جدان و راحتن

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
خواهرمم هرروز حرف میشنوه 😩😧 از خدا نمیترسن بعد دختراشون خونهاشون جدان و راحتن

اره والا دختراش راحتن هی میزنگن از مادرشوهراشون گله میکنن دفاع میکنه ازشون من ب خانوادم بگم بهم میگن خبرچین😔

2738
اره والا دختراش راحتن هی میزنگن از مادرشوهراشون گله میکنن دفاع میکنه ازشون من ب خانوادم بگم بهم میگن ...

آره میگم همشون بی وجدانن 

تو جوابم میدی؟

خواهرم بلده چطور جوابشون بده

جهیزیهمو باز هزار بدبختی خانوادم خریدن حالا استفاده نشده بزارم داغون شن

خب عزیزم تو که میدونستی وضع شوهرت اینجوره چرا باهاش ازدواج کردی؟

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
عزیزم میخوان تخریب کنن منم خدمت کارگراشون شام و نهار بپزم قالی و سایلشونم من باید بشورم مگه آهنم

تو هم کار نکن مجبور نیستی که اگه غذا پختی ظرف نشور تا بیاد دستشون خودتو برن به مریضی و سرماخوردگی🥴

رفتم خواست بگیره ماذرش علم شنگه ای راه انداخت ک نگو اخرش برگشتم مث سگ کلفتی خانم

واقعا نمیدونم چرا بعضیا یه ذره انسانیت ندارم. لم خب چرا اینجوری ازدواج کردی کل جهزیتم بردی آخه به هر حال سرزنش کاری نمیکنه با ملایمت براش توضیح بده اگه نه با مدر و مادرت درمیون بذار

گفتار نیک ، کردار نیک ، پندار نیک 💛🌻👑

این مادرشوهرت اوندنیا جواب خدارو چی میده عروسو اذیت میکنه اخه به عروس فقط اتاق میدن ؟یه اتاق که خودش بزور جا میشه چه برسه به جهاز 😑حالا کاراشونو چرا باید تو بکنی ؟نکن خب 😑

خدایا داده ونداده ات راشکر

اينو روز اول بايد در نظر ميگرفتي مردي ك توانايي گرفتن يه خونه نقلي اجازه اي واسه خانومش نداره ببخشيد معذرت ميخوام بيخود ميكنه زن ميگيره ك فقط بشه عذاب روحش زن هم برا خودش ارامش ميخواد وگرنه خونه باباش ميموند كيف ميكرد 

2706