2733
2734
عنوان

وحشی و مغموم شدم

526 بازدید | 34 پست

دوستان راه حلی نیس برای کم کردن خوی وحشی گری و حس افسردگی توی دوران پریود   ؟

دمنوشی چیزی 

انقد افسرده شدم میترسم خودکشی کنم 🙁

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   

گل گاو زبون بشکع ای بزن

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گل گاو زبون بشکع ای بزن

ها مرسی ❤️

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2731
من فقط درد و درد و درد  هیچ دیگرررر آهان و اشکککککک هیچ چیز تاثیری نداره بهم

من دردم با قرص حل میشه ولی انقد افسرده میشم دلم میخواد بمیرم 

هی گریم میگیره 

من خودم الان مسلسل دستمه راهی سراغ ندارم😂😂😂😂🔫🔫🔫🔫

😂 

2738
من دردم با قرص حل میشه ولی انقد افسرده میشم دلم میخواد بمیرم  هی گریم میگیره

مساله اینه قرص زیاد نمیتونم مصرف کنم منع مصرفم😢

یه روز قبل حس به قول تو افسردگی و گریه زاری میاد سراغم تا پنح روز 

خیلی بده 

پریود خیلی خرهههههههههه

........

من با زبونم که بدجور تند و تیز میشه و دست بزن و دعوا همسرم گله و شکایت کرد که بهش گفتم برو خداروشکر کن نمیکشمت والا بخدا😂😂😂😂

دوست دارم مامان بشم🥺❤میشه دعام کنی🌙خداجــونم شڪــرت تو بهتـــرین رفــــق منـے🌱🌿🌎با من بی ادبی حرف نزنید🤗منو تگ کنید تو تپیکای خوب و انرژی +  دیگه وارد تاپیڪ خیانت و مادر شوهری نمیشم...اگه دیدید هستم تذڪر بدین حتما😘 برای حاجات دلم یدونه صلوات میفرستید؟؟؟من تا پایان تیکر یه خانوم فعال 👮‍♀️پرانرژی💃 جذاب 👸و خوش اخلاق و آروم خواهم شد😘🤩باردارنیستم ولی آرزو  دارم یه مامان جذاب و آروم و با حوصله باشم🥰😇متاهل و متعهد عاشق♥️این دو جمله تو ذهنتون باشه همیشه✔1️⃣صلاح مملکت خویش خسروان دانند2️⃣کم گوی و گزیده گوی چون دُر.......تا جملات زیبای بعدی بدرود
پونه كوهي دم كن بخور عزيزم هم ارامش ميده هم براي پريود خوبه

ممنون مهربون برم بخرم ❤️

وقتی اسم افسردگیو آوردی زل زدم ب پروفت تصور کردم همونجوری غمگین داری میخوری فقط😂

اتفاقا دیروز چیز برگر سفارش دادم همونجور ک داشتم میخوردم زل زده بودم ب دیوار و بدبختیام فک میکردم 😂

2706