2733
2734

بچه ها چندروز پیش کیف پولم رو که توش همه کارتهای بانکی خودم و همسرم .کارت پایان خدمت همسرم.گواهینامه خودم بود گم شد .پول اصلا توش نبود الانم اعصابم خیلی خورده و کلافم این همه کارت رو چطوری زنده کنیم      

کسی راهی روشی دعایی هزچی بلده بگه ممنونم.دارم دیوونه میشم .

""عاجزانه خواهش میکنم برام دعا کنید و انرژی بفرستین برای اینکه امروز پیدا بشه .""

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اَصبَحتو فی امانِ الله و اَمسِتو فی جوارِه اینو مرتب بخونید تا پیدا بشه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2731

یسر هم به اداره پست بزنید شاید یکی انداخته باشه تو صندوق پست

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
2738
ممنون از دلگرمیت ودعات    

دعای زیر رو چند روز پیش به یکی از دوستان نی نی سایت دادم و ایشون گم شده شون رو پیدا کردن

البته نادعلی هم بسیار مجربه

از حضرت امام رضا عليه السلام روايت شده است كه فرمود:

هر گاه چيزى از تو مفقود شد يا كالايى را گم كردى، بگو:

«وَعِنْدَهُ مَفاتِحُ الْغَيْبِ لايَعْلَمُها إِلّا هُوَ وَيَعْلَمُ ما فِى الْبَرِّ وَالْبَحْرِ وَماتَسْقُطُ مِنْ وَرَقَةٍ إِلّا يَعْلَمُها وَلا حَبَّةٍ فى ظُلُماتِ الْأَرْضِ وَلا رَطْبٍ وَلايابِسٍ إِلّا فى كِتابٍ مُبينٍ»(14).

و نزد او كليدهاى غيب است و جز او كسى به آن‏ها علم  ندارد، و (خداوند) به آنچه در خشكى و دريا وجود دارد علم دارد، و برگى از درخت نمى ‏افتد مگر آنكه (خداوند) از آن آگاه است، و بذرى در نهان زمين قرار ندارد، و هيچ تر و خشكى نيست مگر آن ‏كه نام آن در كتابى روشنگر است».

سپس بگو: أَللَّهُمَّ إِنَّكَ تَهْدي مِنَ الضَّلالَةِ، وَتُنْجي مِنَ الْعَمى، وَتَرُدُّ الضَّالَّةَ، صَلِّ عَلى مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ، وَاغْفِرْ لي، وَرُدَّ ضالَّتي، وَصَلّ ‏عَلى مُحَمَّدٍ وَالِهِ وَسَلَّمَ.(15)

خداوندا؛ به راستى كه تو از گمراهى به هدايت مى ‏كشانى، و از كورى رهايى مى ‏بخشى، و گمشده را باز مى ‏گردانى، بر محمّد  و آل محمّد درود فرست، و مرا بيامرز، و گمشده ام را بازگردان، و بر محمّد  و آل  او درود و سلام بفرست.

به نظرت تاثیر داره دائم دارم میخونم

آره من همیشه با این ذکر گمشده هامو پیدا میکنم 

2706