2726
عنوان

کیت تخمک گذاریم منو گیج کرده تو رو خدا یه لحظه بیایین🙏🙏🙏🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 34 پست

البته بچه ها اینم بگما من اون سه تا رو ساعت ۱۲ ظهر زدم صبحانه خوردم چایی خوردم یه ساعت بعدش زدم ولی اینو عجله کردم صبح ساعت هشت رفتم دستشویی که ادرار صبح نباشه بعد اومدم خوابیدم الان بیدار شدم زدم ناشتا هستم هیچ مایعاتی هم نخوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همون دیگه شوهرم گفت چند روز دیگه 😔

عزيزم اصلا به اقدام نيست من ماه اول كيت زدم اقدام كردم نشد ماه دوم اوج تخمك گزاريم دستم اومده بود اون موقع اقدام كرديم هر روز نشد اين ماه كه باردار شدم اصلا اقدام درست و حسابي نداشتم اوج تخمك گزاريم شوهرم كارش شلوغ بود و خسته و هلاك شبا غش ميكرد صب باز ميرفت فقط پريم تموم شد دو سه روز پشت هم رابطه داشتيم رفت تا ١٥ سيكل اون موقع هم رابطه داشتيم ولي جلوگيري كرديم چون بحثمون شده بود من لج كردم گفتم بچه نميخوام ميخوام ازت طلاق بگيرم بعدش ديگه رفت تا ١٧ سيكل چطوري باردار شدم هنوز نميدونم اصن اميدي نداشتم باورمم نميشد

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2728
عزيزم اصلا به اقدام نيست من ماه اول كيت زدم اقدام كردم نشد ماه دوم اوج تخمك گزاريم دستم اومده بود او ...

چه خوب خدا نینیتو سالم بیاره بغلت😘😘😘😘😘

منم بعد پریودم روز ۴ و ۵ و ۶ و ۷ پشت سر هم اقدام کردیم بعد رفت تا ۱۱ و ۱۳  امروز صبحم که ۱۴ بود اقدام رفتما ولی درست و حسابی نبود پوزیشنم اشتباه بود فکر کردم تخمک گذاریم تموم شده پوریشنم جوری بود که ببخشید من بالا بودم ولی بازم نیم ساعت خوابیدم بعد بلند شدم

چه خوب خدا نینیتو سالم بیاره بغلت😘😘😘😘😘 منم بعد پریودم روز ۴ و ۵ و ۶ و ۷ پشت سر هم اقدام کردیم ...

اصلن به اين چيزا نيست عزيزم خدا بخواد يه جوري بهت ميده كه خودتم باورت نميشه

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706