2726

ههبییی روزگار نامرد عیب نداره شوهرت اگ واقعا تو این زندگی میخواست یه تلاشی می‌کرد منم شوهرم شنبه سر هیچی دعوا راه انداخت دویست بار گفت برو نمیخوامت دوست ندارم  غرور نداری میدونستم ک بخوام برم ی بلایی سرم میاره گفتم برو بابا  میگف زنگ بزن بابای فلان فلان شدت بیخیال ک چقدر دلم ازش شکست اما فرداش گفت ببخشید د اشتباه کردم و این حرفا دوست داشتم تموم کنم باهاش زندگی ب قول تو با مرد بچه ننه خیلی سخته هعبیییی درد منم خیلی زیاد... میدونی ب دخترت فکر کن ک یه زندگی عالی بدون هیچ دلواپسی باهم خواهید داشت 

بچه ها من معنی اسم پروفایلمو نمیدونستم یهو اینو گذاشتم الانم نمیشه عوض کنم لطفا نپرسید 
یه سریا اصلا در نظر نمیگیرن اون بچه هم ادمه همه چیزو میفهمه هرچی باشه من بالغم با مشکلاتم کنار میام ...

بله شما درست میفرمایید 

گیرم یکی از طرفین بی مسئولیته ولی مادر ک نمیتونه بچه ش رو قربانی لجبازی یا انتقام کنه 

یک خانم میتونه از بچه ش نگه داری کنه و یه زندگی رو بسازه 

بعضیا فقط میخوان زن ها رو ناتوان جلوه بدن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو بارداری جدا شدی؟

نه ازدواج دوممه،ولی نمیخام ببینمش

روزی ک رفتم سونو، دکتر ک بهم گفت دخملی،انقد ازخوشحالی جیغ زدم،کم مونده بود ازش کتکرو بخورم،دورسرت بگردم سالم بدنیا بیا،بخاطرت همه ی دردای عالمو تحمل میکنم ک فقط بغلت کنم ،ببوسمت،عطر تنتو باتمام وجود بفرستم تو ریه هام😍😁قربونت بشم نانازم😍🥰🤩😘

یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ

أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ

فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ

فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه بحق یا بدوح یا بدوح یا بدوح

اینو بنویس و نگهدار

با وصو بنویس

قبلشم ایه الکرسی بخون

برو پیشش حرف بزن

توکل کن به خدا

2728
شما اشتباه میکنی ادم مسولیت پذیر  در هرحال حواسش به وظایفش هست  اون بچه روهم بدی به اون مس ...

شما ب زندگی من کاری نداشته باشید سرتون تو زندگی خودمون باشه این اولا

ثانیا این مردایی ک از مسئولیت فرار میکنن رو اتفاقا نباید ازاد گذاشت ک برن ب خوش گذرونیشون برسن

چون میرن چندتا زن و بچه ذیگه رم بدبخت میکنن

باید مسئولیت رو گردنشون انداخت و ازشون کار کشید

اسی اصلا نباید راضی ب طلاق میشد

بله شما درست میفرمایید  گیرم یکی از طرفین بی مسئولیته ولی مادر ک نمیتونه بچه ش رو قربانی لجباز ...

یه زن در هرحال سازنده اس ، چون روحش وسیع حتی تو زندگیم هم مادره هم شاغله هم همسره هم .....کلی مسولیت دیگه رو بدوش میکشه یه زن شاید از پا بیوفته اما بازم بلند میشه ایشونم ناراحته چون فکر نمیکرد به طلاق برسه چون زندگیشو با پایه های محکم بنا کرده بود اما مطمینم ازپس همه چی برمیاد

نمیشه خییییلی همه چی خراب شد خیییلی بعد هم پدری که از بچش گزشت به راحتی چه سودی میخاد بودنش واسه من ...

واقعا پدری که دخترش دل کند همون بهتر که نباشه 

واقعا چجوری دلش اومده بچشو بزاره و بره اونم دختر بچه ها که به شدت باباین

اسی من هیچ وقت کسی رو به طلاق تشویق نمیکنم اونم با وجود یه بچه،تورو خدا اگه امکانش هست به خاطر بچت یه فرصت بهش بده ماما دعا میکنیم انشاالله زندگیتون روبه راه شه

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
شما ب زندگی من کاری نداشته باشید سرتون تو زندگی خودمون باشه این اولا ثانیا این مردایی ک از مسئول ...

شما هم به زندگی بقیه کار نداشته باش ادمایی مثل شما بچه هایی پر از عقده های خودشون تحویل جامعه میدن  چندین نفرو مثل همین خانوم از زندگی میندازه

سلام عزيزدلم

الهي بميرم واسه دلت كه مثل دل خودم تيكه پاره شده...ميتوني تاپيكهامو بخوني

منم مثل شما كارمندم و يه دختر 3ساله دارم كه عاشق باباشه

ماهم توافقي جداشده بوديم فقط امضاي نهايي از جانب شوهرم مونده بود

كه فاميلاهاشون واسطه شدن و مارو به هم رسوندن(فقط به خاطر اينكه پسرشون همه چيزشو نبازه نه اينكه به منو دخترم رحم كنن)

شوهرم اصلا مثل من احساسي نيست مثل شوهر شما گفتش كه بچه دختر به مادر نياز داره و خيلي راحت از زندگيمون رفتش بيرون و حتي با بي خيالي تمام گفتش كه دخترم وقتي بزرگ شد مياد و دنبالم ميگرده )(شوهرم خيلي مغرور و رويايي هم هست البته)شوهرم منو خورد كرد و پا روي منو دخترم گذاشت و رفت

و اين فاميلاش بودن كه اونو برگردوندن ...واينكه پيش خودش سبك و سنگين كرده بود كه خيلي چيزها رو ازدست ميده(زن ...بچه و زندگي آبرومند)ما مشكلمون بي خيالي و بي كاري شوهرم بود

الآن هم كه برگشته اين منم كه به خاطر دخترم از همه چيزم گذشتم و سعي ميكنم جوري باشم كه به كمبودهام فكرنكنم و خودمو قوي كنم و زن شاد و مستقلي باشم و به شوهرم به خاطر اينكه منو دخترم بي پناه نشيم نگاه كنم...همين الآنش هم تمام بار زندگي روي دوش منه با اين تفاوت از قبل كه ديگه بدهكاريهاشو تو زندگيمون نياره و به گردن من نندازه و دآد داشته باشه...الآن هم يه شهر ديگه كار ميكنه و من دست تنها با زندگيم ميجنگم ولي ميخوام به خاطر دخترم كم نيارم و به خدا توكل كنم

خواهر عزيزم شما چاره اي نداري  جز صبور بودن و توكل كردن به خدا و مستقل بودن

چون كسي كهه بخواد بره و پاي موندنش سست باشه ميزاره ميره و چشمشو روي همه چيز ميبنده حتي جگر گوشه اش

پس تورو خدا مثل من تو خودت له شو ولي منت نكش...چون همچين مردهايي بودنشون هم پراز زجر چه برسه به زور نگهداشتنشون

اگر خدا بخواد به زندگيت نگاه كنه يه جوري زندگيتو متحول ميكنه كه همه انگشت به دهن زندگيت بمونن

شما هم بايد دخترتو زير نظر روانشناس بزرگ كني كه ضربه نخوره و هيچوقت تنهاش نزاري

من واقعا خودمو وقف دخترم كردم و واسش جونمم ميدم چون اين من بودم كه اونو به اين دنياي كثيف دعوتش كردم پس بايد تا جوون دارم واسه خوشبختيش بجنگم

ببخشيد زياد پرحرفي كردم...آخه تاپيكت آتيش زد به دلم چون يادآوري تمام اون 1 سال زجر و بدبختيي را كه شوهرم سرم آورد بود

آرزوي آرامش واسه دل خودت و دخترت را از خداي بزرگ دارو و دعات ميكنم

دخترم دوست داشتنه تو تكراري ترين كار هر روز منه  
خانم خواهشا سفسطه نکن جوری صحبت میکنید انگار تازه از مریخ اومدین  اینا صلاح کار خودشونو بهتر م ...

کی گفته هر کس صلاح خودش رو بهتر میدونه؟

اینهمه ادم با دست خودشون اتیش ب زندگیاشون میزنن

صلاح انسان رو خدایی میدونه ک افریده ک گفته طلاق فقط تو یکی دوتا مورد خاصه

مخصوصا وقتی پای بچه وسطه

داره میگه بچه دلش باباس رو میخواد

طفل معصوم داره بی قراری میکنه برا باباش و خونشون و...

بچه هم پدر میخواد هم مادر

بشدت از نک والدی و بی پدری ضربه میخوره مخصوصا دختربچه

این خودخواهی زنهاست ک بخاطر راحت کردن خودشون نمیخوان بسازن و اینجوری بچه شون رو بی پدر و بیچاره میکنن

بچه ها میتونه یه فرصت دیگه بهش بده به خاطر دخترش واسه طلاق همیشه وقت هست

خداوندا من در کلبه ی فقیرانه ی خویش چیزی دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم که تو چون خود نداری👍😍
شما هم به زندگی بقیه کار نداشته باش ادمایی مثل شما بچه هایی پر از عقده های خودشون تحویل جامعه میدن&n ...

اتفافا ادمایی با تفکر شما بچه عقده ای بار میارین

بچه اسی از حالا ک طلاق نگرفته عقده کردنش شروع شده

حرفای بچه اش رو نوشت ک الان داره چیا میگه

دل سنگ اب میشه نمدونم شما دل دارید یا نه

واقعا پدری که دخترش دل کند همون بهتر که نباشه  واقعا چجوری دلش اومده بچشو بزاره و بره اونم دخت ...

اره واقعا بخدا دختر من دوروز باباشو نبینه دور از جون دق میکنه باباشم همینطور ولی این چ بابای سنگدلیه😢😢😢

الهی گاهی نگاهی🥰
شما ب زندگی من کاری نداشته باشید سرتون تو زندگی خودمون باشه این اولا ثانیا این مردایی ک از مسئول ...

به چه قیمتی؟؟ به قیمت ازار دادن بچه.مرتیگه فردا میره زن میگیره یه روز خوش به بچه نمیدن. ادم عاقل بچه را قربونی نمیکنه از یه راه دیگه پدرش درمیاره. باید حسرت دیدن بچه را به دلش بزاره. 

2706