2737
2734
عنوان

از این رفتار پدرشوهرم خیلی بدم میاد...

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 61 پست

خواهرشوهر منم هنوز ما بچه دار نشدیم حسادت میکنه چپ میره راست میره میگه بچه ی من نوه ی ارشد فک کن هر بار آی یو آی کردم داشت از حسادت میترکید میرفتیم خونه ی مادرشوهر عصبانی بود دعوا داشت با من حس میکنم موج منفی اونه که تا حالا بچه دار نشدیم😥

وا خب شاید حسادت میکنه نمیخوان دل بچه رو بشکونن انقدر حساس نباش بچه من که دنیا اومد مامانمینا وقتی بچه خواهرم خونشون بود اول قربون صدقه خواهرزاده ام میرفتن بعد بچه من چون اون بزرگتر بود درک میکرد ولی واسه بچه من زود بود ولی الان که محبتو بیشتر درک میکنه یه جا قربون صدقه جفتشون میرن

انشاءالله به همه خواسته هاتون برسید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه عزیزم دلتو بد نکن میخوان اون بچه حس تنفر از بچت به دل نگیره چون احساس میکنه با وجود بچه جدید دیگه ...

دخترش بزرگه باید حالش کنن اینم عزیزه براشون هر چند بیشتر میخوان حالیش کنن فقط تو مهمی 

دخترم تمام زندگی من
من باشم نمیزارم ببینش بگن کجاس میگم واش کنین دختر فلانی ناراحت مبشه اینو ببینین

نمیزارم دیگه شوهرم تو رودروایسی باباش موند دوباره والا اصلا نمیزارم رنگشو ببینن

دخترم تمام زندگی من
2728
معلومه وقتی از نزدیک ندیدنش محبت شون  هم نمیتونه اونقدر زیاد باشه کلا هر کسی رو بیشتر ببینن.محب ...

به جهنم اصلا برام مهم نیست که اون چقدر عزیزه کارشون زشته من که نخواستم نشونشون بدم خودشون اصرار میکنن هر دفعه هم همینکارو میکنن یه دفعه وسط لایو جا میزارن میرم که اون گریه نکنه

دخترم تمام زندگی من
2738

منم دختر جاریم تنها نوه شون بود وخیلی مرکز توجه و لوووسسس

بعد دختر منکه دنیا اومد اگه مادرشوهرم بچمو یه لحظه بغل میکرد این دختر میومد با مشت ولگد مادربزرگش میزد که چرا اینو بغل کردی 

مام وثعمون همین بود تا اون بود کسی به بچم‌جرات نداشت دست بزنه 

ولی دیگه تا یکسالگی بچم حساسیتش خوابید دیگه 

منم بدم میومد ولی ازطرفی میگفتم خوب اونم تا حالا یکی یدونه خونه بوده بچست دیگه باید مراعاتشو کرد

شاید اگه شما مادر و پدر اون بچه بودید و خواهر شوهرت بچه یه ساله داشت باز همین رفتار رو میکردن. آخه ا ...

به جهنم کارشون زشته عزیزم... اصلا نبیننش مجبور نیستن به زور بگن نشونمون بده بعدشم برن دنبال اون یکی .. نه بچه حالیشونه نهه بزرگگگ 

دخترم تمام زندگی من
خواهرشوهر منم هنوز ما بچه دار نشدیم حسادت میکنه چپ میره راست میره میگه بچه ی من نوه ی ارشد فک کن هر ...

راست میگی ما هم هنوز تازه ازدواج کرده بودیم این عقده ای چپ میرفت راست میومد میگفت بچه من عزیزتر از بچه شماست

دخترم تمام زندگی من
تااون موقع که دخترت بزرگ بشه دخترخواهرشوهرتم بزرگ میشه دیگه ازاین کارانمیکنه

والا مادرش که 40 سالشه هنوز میکنه .. دیگه اونو نمیدونم

دخترم تمام زندگی من
2706