2726

سلام‌بچه ها من پرولاکتینم بالا بود داستینکس خوردم اومد پایین و این ماه اقدام کردم به بارداری دیشب بازم سینم میسوخت یکمم سفت شده امکان داره بازم پرولاکتینم بالا رفته باشه ؟؟

منم پرولاکتینم بالا بود یه ماه دارو داد دوباره آزمایش گفت خوبه دارو داد واسه بارداری همون ماه باردار شدم بادارو

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم پرولاکتینم بالا بود یه ماه دارو داد دوباره آزمایش گفت خوبه دارو داد واسه بارداری همون ماه باردار ...

الان من سینم‌میسوزه امکانش هست که باز پرولاکتینم بالا رفته باشه من کلا ۱۲تا دونه بالا بود ۴تا قرصه داستینکسه خارجی مصرف کردم

2728
الان من سینم‌میسوزه امکانش هست که باز پرولاکتینم بالا رفته باشه من کلا ۱۲تا دونه بالا بود ۴تا قرصه د ...

برو دوباره آزمایش مشخص میشه 

تیکر رسیدن به هدفم.....  سرشانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواندکه نه از دوزخ بترسی و نه از بهشت به رقص درآیی قصه عشق تنها “انسان” بودن ماست . . .🙏🏻❤️....همه دنیام دوقلوهام😍