2703
2553
عنوان

عشق یا درس و دانشگاه

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 62 پست
عشقی که جلوی پیشرفت بگیره بعدا باعث جدایی میشه چون برات تکراری میشه 

دقیقااا

عشق اگر عشق باشه عاشق اگر عاشق باشه جلوی پیشرفتتو نمیگیره

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دقیقااا عشق اگر عشق باشه عاشق اگر عاشق باشه جلوی پیشرفتتو نمیگیره

خودمون تو یه شهر کوچیک زندگی میکنیم که اگه با اتوبوس بخوام برم تهران دو روز راهه 

من مسلمان هستم اسلام کامل است اما من نیستم اگر از من اشتباهی سر زد این را به من نسبت دهید نه دینم
ارزش داره ولی رتبه کنکورم هم عالی شده و تهران انتخاب رشته کردم 

عشقت کدوم شهره؟

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
ارزش داره ولی رتبه کنکورم هم عالی شده و تهران انتخاب رشته کردم 

دانشگاه

اگه دوست داره پس منتظرت میمونه اینطوری میتونی امتحانش رو هم بکنی 😀😎

گاهی (نه!)  همیشه  شادترین غمگین جهانم:).         ♡𝐁𝐓𝐒|𝐀𝐑𝐌𝐘♬.  
2714

وای اسیی

دقیقا شرایط من داری تو 

من پرستاری و اینا قبول شدم تو شهری غیر از شهر عشقم 

اگه برم  باید قید اونو بزنم 

ی دفعه هم بهم گفت دوس دارم زنم دکتر باشه 

منم میخوام بخونم دندون پزشکی شهر عشقم قبول شم۰😑😑

روی صحبتیم با شمایی هست ڪه دارین روزهای سختیو تجربه میکنیدزندگی همیشه جای قشنگی نیست زندگی ی وقتایی خیلی بی رحمه و پر از آدماهای ناجور اونقدر بی رحم که باهر قدرتی هم که داشته باشی به زمین میزنتت ولی باید این باور رو داشته باشی که هردفعه زمین میخوری بتونی بلند شی مهم اینه قوی باشی و یک درس خوب بگیریم از اون و بلند شیم و باید بدونیم که روزهای بد و آدم های بد نیومدن که بمونن اومدن که درس بدن و تجربه شن ✌🏻❤❤❤🌹                              

ببیند آدما در مراحل مختلف زندگی شون رو تجربه هایی رو به خاطر کارهایی که انجاک دادن که اگه زمان بگذره و ازشون بپرسون آیا حاضری فلان کار رو انجام بدی میگن نه اگر کسی دو سال پیش این سوال رو ازم پرسیده بود مسلما جوابم فرق داشت ولی الان میگم درس و دانشگاه پس ببینید آدما تا جای هم و در موقیت  هم نباشن نمیتونن به جای هم تصمیم بگیرم

ولی فقط یه چیی میگم یه خانم تا حدممکن شغل یا مهارتی بهتره(باید) داشته باشه که بتونه از اون درآمدزایی کنه که بعد ها پشیمون نشه که میتونست فلان کا رو انجام بده ولی انجام نداد

من گمان میکنم که همیشه ذره ای دیوانگی برای خلق سرنوشتت لازم است #مارگارت_ یورسنار                              تو فکر می‌کنی که درد هیچوقت تموم نمیشه ولی میشه ولی اولش باید اجازه بدی درد وارد بشه نمیتونی باهاش بجنگی ازت قوی تره باید توش غرق بشی اما سرآخر یاد میگیری توش شنا کنی و با هر نفسی که باهاش میجنگی قوی تر میشی و بهت قول میدم بالاخره شکستش میدی.                               🎶🎤🏃🏻‍♀️ 

اره شوهرم اینجوریه که تا دعوامون میشه میگ دانشگاه تعطیل

بعدش جالبیش اینجاس ک نه خرج دانشگامو میده واینک قبل ازدواج من دانشگاه بودم

ولی باهر بحث میگه دانشگاه تعطیل منم اهمیت نمیدم به بابام میگم که بهش بگه 

والا چ گیری افتادیم

بعد تهران قبول میشی؟ بعد چرا باید به خاطر عشق قید موفقیت رو بزنی چرا نمی تونی بری

اون خودش دانشجو شهر خودمونه میگه دختر تنها راه دور میری من فکرم همش پیش توعه تهران جای خوبی نیست و این حرفا

من مسلمان هستم اسلام کامل است اما من نیستم اگر از من اشتباهی سر زد این را به من نسبت دهید نه دینم
2706