2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی جشن میگیرن یاد گرفته مثلا بنویسه آب؟

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق
2728

آره،واسه اینکه دارن یاد میگیرن حروف آ و ب رو یه جشن میگیرن واسشون با کیک و مخلفاتشو اینا ولی میحواستم یه کادو بگیرم یادگار واسش بمونه از درس اول مدرسه اش

درسته👌

نمیتونی با نمد چیزی درست کنی براش با همون حروف 

میگی اسم بچت باید حتما فقط پارسی باشه بعدش تو هر جمله 500تا کلمه انگلیسی میگی؟فازت چیه ؟بهشت زهرای لندن بزنه به کمرت با کلاس!!                                                                                                  ازلینای عزیزم دلتنگتم رفیق

دختربچه ها هزارتا چیز دوست دارن

پیرهن صورتی کفش

خرس

کیف دستی قشنگ

آلبوم

لوازم تحریر خوشگل

لاک های رنگا وارنگ

گل سر خوشگل

دمپایی روفرشی دخترونه

وسایل تزیینی اتاقش

حرفهایم،مثل یک تکه چمن روشن بود.من با آنان گفتم: آفتابی لب درگاه شماست که اگر دربگشایید به رفتارشما می تابد.
دختربچه ها هزارتا چیز دوست دارن پیرهن صورتی کفش خرس کیف دستی قشنگ آلبوم لوازم تحریر خوشگل لاک ...

ممنون ازت 🥰لوازم تحریر به نظرم بهتره،چیزای دیگه مناسبتی زیاد گرفتم واسش،ولی لوازم تحریر شیک و قشنگ نه زیاد