2733
2734
عنوان

خانم های که با شوهرتون خوب حرف میزنین یه دقیقه میاین؟ +اسکرین شات

| مشاهده متن کامل بحث + 406 بازدید | 27 پست
عزیزم تو هر زندگی بگردی هزار تا مشکل هست. ولی باید خودت درست بشی شوهرت نمیتونه کاری کنه البته اونم ب ...

ماه پیش وقت مشاوره داشتم کنسل کردم به خاطر پول 

انقد که این خونه خرج روی دست ما گذاشت

من زندگی ساده ای نداشتم که بگم تا به مشکلی برخوردم وا دادم

شغل پر استرسی داشتم که شخصیت منو ویران کرد حالا که توی مرخصی زایمان هستم نمی‌خوام برگردم ولی اثراتش روی من مونده حالا هم که مشکل مالی بهشون اضافه شده احساس میکنم چیزی برای ترمیم وجود نداره

دلم میخواست همین ها رو جوری به شوهرم انتقال میدادم که می‌فهمید حالمو

دلم میخواست بعد از اینکه بچه خوابید بیاد پیشم دستمو بگیره و بهم بگه گریه کن من احتیاج دارم تخلیه بشم

.

یعنی اگه نمیدونستم این تاپیک و خودم نزدم اصلا باورم نمیشد که این پیاما مال منو همسرم نباشه 

منم همینم خواهر باهزار تا مشکلات خانوادگی و عاطفی دیگه روزی هزار بار با دو تا بچه به طلاق فکر میکنم چون خسته شدم از این درک نشدن ولی فکر که میکنم بین بد و بدتر بد و انتخاب میکنم

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ت چند وقتشه؟ شاید افسردگی بعد از زایمان گرفتی امادگی کافی برای بچه دار شدن داشتین؟

هفت ماهشه بارداری و زایمان بدی داشتم 

بعد از سقط باردار شدم 

استراحت مطلق بودم

بعدشم زایمان بسیار بدی که منو پشیمون کرد از اون همه اشتیاق برای زایمان طبیعی آمپول فشار زدن قلب بچه م افت میداد و بعدشم نمیذاشتن از جام بلند شم چون nst دایم باید قلب بچه رو مانیتور میکرد من تمام درد زایمان رو دراز کش تحمل کردم و یه آخ هم نگفتم بخیه هام انقدر زیاد بود تا پنجاه روز جوش نمیخورد اخر هم پولیپ گرفتم و باید جراحی کنم 

.
باز خدا پدرشو بیامرزه گفته دارم تلاش میکنم،من اگه یکی از این حرفهارو بزنم میگه وااااای چقدر انرژی من ...

کدوم تلاش ؟

من تلاشی نمی‌بینم 

بعد روزایی که خودش حال بد داره و من عین پروانه دورش میگردم یادش نمیاد ؟

سال های اول ازدواج با نداری هاش ساختم 

حتی یک بار هم توی این زندگی از کم پولی حرف نزدم که شخصیتش خرد نشه فریزر خالی بود میدونستم پول نداره یه کلمه بهش نمی‌گفتم میفهمید دارم مراعات میکنم گریه میکرد که جبران میکنم برات

اون روزایی که میفتاد به دست و پام که تو انگیزه زندگی منی و اگر تو نبودی من هیچی نبودم یادش رفته ؟

من کم شاغل نبودم توی یه کار که تمام روح و روان منو مفتضح کرد موندم تا بتونیم زندگی مون رو به ثبات برسونیم

حرف تلاش باشه اونی که تلاش هاش رو کرده و احتیاج به استراحت روحی داره منم

.
2728
هفت ماهشه بارداری و زایمان بدی داشتم  بعد از سقط باردار شدم  استراحت مطلق بودم بعدشم زا ...

ای بابا

ببین منم یه دوره ای این حست رو داشتم. پیامت برای من اشنا بود و همچنین جوابی که گرفتی!

واقعا حس میکردم افسردگی گرفتم. دیگه خودم به این نتیجه رسیدم بهترین راه اینه که مستقیما به همسرم بگم من چه نیازایی دارم. بهش گفتم من نیاز دارم روزی چند بار بشنوم که دوستم داری. من نیاز دارم شب قبل از خواب یه جمله ارامش دهنده بهم بگی و خیلی نیازای دیگه

ازش خواستم اونم بگه. دوتایی واقعا اون بحران رو رد کردیم. آدم تنها نمیتونه. ولی هرکدوم فکر میکردیم برای زندگی و همیرمون داریم کامل ترین رفتار رو انجام میدیم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ای بابا ببین منم یه دوره ای این حست رو داشتم. پیامت برای من اشنا بود و همچنین جوابی که گرفتی! واقع ...

همینطوره 

الان دو روزه که میگم بشینم باهاش حرف بزنم ما قبلا مشکلاتمون به سادگی با صحبت کردن کل میشد نمی‌دونم چرا الان نمیتونم تا میام خوب حرف بزنم حرفام میشه گلایه کردن

.
کدوم تلاش ؟ من تلاشی نمی‌بینم  بعد روزایی که خودش حال بد داره و من عین پروانه دورش میگردم یاد ...

همه اینها درسته،منظورم این بود تو همه این شرایط اگه شوهر من بود اون حرفهارو بهم میزد

2738
همینطوره  الان دو روزه که میگم بشینم باهاش حرف بزنم ما قبلا مشکلاتمون به سادگی با صحبت کردن کل ...

چون دلت پر شده

میخوای خودتو خالی کنی میشه گلایه

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ماه پیش وقت مشاوره داشتم کنسل کردم به خاطر پول  انقد که این خونه خرج روی دست ما گذاشت من زندگ ...

آخی عزیزم پس بیشتر از مشکل مالی بیشتر به محبت نیاز داری. ببین مردا مثل زنا احساسی نیستن هر کاری بکنی آخرش زمختن. من یادمه دو هفته بعد از زایمانم شدیداً افسردگی گرفتم شوهرمم اصلا نمیدونست اینا رو اصلا نمی‌فهمید که من احتیاج به دلگرمی دارم. همش سرکار بود اینقدر تو‌خودم ریختم که افسردگیم شدید شد و از همونجا موهام شروع به سفید شدن کرد. خودمو خیلی عذاب دادم ولی خیلی پشیمونم. سر هر چیزی حرص می‌خوردم خودمو پیر زندگی کردم خیلی پشیمونم دیگه هم برنمی‌گرده زمان و شوهرم هنوز همونی هست که هست. تو باید خودت خودتو خوب کنی وگرنه جونیت رو هدر دادی

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

شرایط سختی داری الان هیچ تصمیمی نگیر تنها چاره اینه که توقعی نداشته باشی به خودت فشار نیار این روزام تموم میشه

گل سرخ ام چرا آشفته حالی، بیا قسمت کنیم دردی که داری که تو کوچک دلی طاقت نداری
آخی عزیزم پس بیشتر از مشکل مالی بیشتر به محبت نیاز داری. ببین مردا مثل زنا احساسی نیستن هر کاری بکنی ...

رو در رو حرف بزنم گله میکنم

دلم میخواد بهش یه پیام درست درمون بدم که توش گله نباشه ولی بهش برسونم که نیاز دارم محکم باشه نیاز دارم حس کنم تکیه گاه دارم و میتونم خودم رو رها کنم

.