2737
2734

مدتیه که احساس افسردگی دارم

احساس میکنم شوهرمو دوست ندارم

بچه م کوچیکه 

شوهرم کمترین همکاری ممکن رو داره

شوهرم علایم کرونا داشت خوب شد

الان حس میکنم خودم درگیر شدم

یه جراحی در پیش دارم که هی عقب میندازمش

بچه م آلرژی داره خودم هیچی نمیتونم بخورم بخاطر آلرژیش بعد برای اینکه ببرمش کلینیک آلرژی پول نیست باید تا آخر ماه صبر کنم حقوق بیاد

مدیریت مالی خونه با منه استرس رسوندن به ته ماه رو هم دارم

از همه بدتر دارن تعدیل نیرو میکنه ممکنه شوهرمو اخراج کنن

اثاث کشی کردیم هر روز این خونه لعنتی یه مشکلی داره سه روز دستشویی نداشتیم 🙄

همه اینا باعث شده حال روحیم خوب نباشه 

الان میگم دیروز چی شد

.

از سر کار اومد گفت آب قند هست به من بدی ؟

نگران گفتم آب قند برای چی ؟ 

با یه حالت تندی گفت آب قند و برای چی می‌خوان؟ 

رفتم آب قند آوردم توش گلاب نریختن چون فرق افت فشارو. افزایش فشار رو نمیتونه تشخیص بده

گفتم آب قندو واسه افت قند می‌خوان واسه افت فشار می‌خوان من باید بدونم مشکلت چیه اگه افت فشار داری گلاب بریزم 

فشارت یه وقت بالا نباشه و فلان 

چیزی نگفت

منم چیزی نگفتم 

سرم درد می‌کرد

بعد از شام گفت چند روزه اضافه کاری میمونم خسته شدی گفتم قبلا هم که اضافه کاری نمی موندی فرقی نمی‌کرد مگه چه کمکی میکردی ؟

یه تاپیک دارم بهش میگفتم سوپ بچه رو گرم کن می‌گفت میترسم بسوزونم 😐

حالا این پیامو به شوهرم دادم جواب ببینین چی داده

.

ای خدا چقد دلم میگیره کاش فرجی میشد کاش هیچکس مشکلی نداشت ای خدا چقد زندگیا سخت شده 😔😔😔

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          بعضی ها جوری بیشعورن که دلم میخاد ازشون بپرسم بیشعوریتون ذاتیه یا خودتون هم تلاش میکنید 😬😞باردارنیستم 😔تیکر گذاشتم انشالله تا این تاریخ منم مامان بشم 😍مطمئنم خدا دست خالی نمیزارتم 😍مطمئنم یه روز با بچه تو بغلم میرم مطب دکتری که بدون مقدمه چینی بهم گفت فکرمادرشدن رو از سرت بیرون کن ندید چقد استرس بهم وارد شد ندید من چی کشیدم که همونجا بیهوش شدم 😔مطمئنم خدا امیدمو ناامید نمیکنه 😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

افسردگی بعد از زایمان داری عزیزم؟؟  همسرت باید اینجور مواقع درکت کنه و در کنارت باشه. در هوقع خوشی که همه با ادم هستن. البته همسر خودمم دیت کمی از همیر شما نداره ها.. همش عصبیه. منم میدارم به پای درگیری مشکلات و خرج زندگی

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
از همینایی که نوشتم احساس امنیت روانی ندارم همش فکرم مشغوله 

عزیزم تو هر زندگی بگردی هزار تا مشکل هست. ولی باید خودت درست بشی شوهرت نمیتونه کاری کنه البته اونم باید درکت کنه باهات راه بیاد ولی تو خودت باید از لحاظ روحی اوکی بشی 

شفای بیماران خاصه داداشم که ام اس گرفته صلوات بفرستین لطفا. التماس دعا. 

بچه ت چند وقتشه؟ شاید افسردگی بعد از زایمان گرفتی

امادگی کافی برای بچه دار شدن داشتین؟

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

چقد خوب بهم پیام دادین 

واقعا مشکل اقتصادی اخیر مردا رو هم پر از استرس کرده به نظرم خودت هم ریتم افسردگی و بچسب به خودت نزن خودت حال همسرت خوب کن حال خودت هم خوب میشه این سختی ها هم میگذره خدا خودش گفته بعد هر سختی آسونیه

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
نگید طولانی نمیخونه ما توی پیام زیاد حرف میزنیم

همشون همينن استارتر 

ميزنن ميپوكوننت

عامل اعصاب خورديت

افسردگيت 

بي حالي و هزار بدبختي ديگ هستن بعد ميگن مشكل از خودته تلاش نميكني و...

نمونش شوهر خودم 

ديگ ازش بيزار شدمممم 

باز خدا پدرشو بیامرزه گفته دارم تلاش میکنم،من اگه یکی از این حرفهارو بزنم میگه وااااای چقدر انرژی منفی چقدر بد ،خوب نیستم ،بدم،درد دارم ،

هزار جور بهم حرف میزنه که چرا انقدر حرفهای منفی و بد میزنی از درد و مریضی پشیمونم میکنه

2706