2733
2734
عنوان

سیگار در شیردهی

2534 بازدید | 13 پست

رفتم مطب دکتر دخترم دیدم یکی از مراجع ها بیرون وایساده سیگار می کشه و بچش دست شوهرش بود ،میشناختمش چند باری دیده بودمش تو مطب،خیلی ام خانم با شخصیتی بود.من خودم افسردگی بعد زایمان دارم و برای مشورت از دکتر دخترم رفته بودم ک آیا اجازه خوردن قرص دارم یا نه

بعد اونم برام سوال شده بود ک خانمه سیگار میکشید و میدونستم خودش به بچش شیر میده.دکتر دخترم گفت متاسفانه بعضی از مامانا تو بارداری سیگارو ترک میکنن ولی بعد ک دچار افسردگی بعد بارداری و زایمان میشن اینقدر فشار به روانشون میاد ک دوباره مجبور میشن بکش یا مثل شما پناه میبرن به قرص اعصاب وگرنه هیچ مادری دوس نداره نیکوتین به خورد بچش بده 

کسی اینجا هست ک تو شیردهی سیگار بکشه یا کشیده باشه؟؟بچه مشکل پیدا میکنه یا ...

لعنت به افسردگی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میشه یکم در مورد افسردگی بعد زایمان توضیح بدی ؟ چه حسی داری ؟ از کجا فهمیدی افسردگی داری ؟

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
2731
چه علايمي داريد؟ از چن هفتگي تولد نوزادتون پيش اومد اقسردگي؟؟

تو بارداری شروع شد اخه بارداری افتضاحی داشتم گلم

قبلا از بارداری هم فلوکستین میخوردم ولی قطع کرده بودم

شاید اگر همسرامون هوامونو داشتن و دامن نمیزدن به افسردگیمونو مرتب باهامون صحبت میکردن مثل یه روانکاو ...

عزیزم میدونم بچه داری خیلی سخته منم تا دو سالگی بچه ام خیلی کم حوصله شده بودم چند بار هم دعوا کردم دیدم مردها هیچی حالیشون نیست زن و درک نمیکنن خودم شدم روانکاو خودم به خودم روحیه دادم و تو خونه آهنگ گذاشتم رقصیدم و حلقه زدم اندام خودم و مثل قبل کردم و ۳ سالکی بچه ام مژه کاشتم واقعا هیچکس نمیتونه آدم و کمک کنه جز خودمون تا خودت و به فکر خودت نباشی و خودت و دوست نداشته باشی هیچکس هم نداره

میشه یکم در مورد افسردگی بعد زایمان توضیح بدی ؟ چه حسی داری ؟ از کجا فهمیدی افسردگی داری ؟

گریه ،فکرهای مزاحم و بد،فکر به اتفاقات بد گذشته،بی اعصابی،بیش از حد دل نازک شدن،فکر به خودکشی،ترس از همه چی ،کابوسای بد

وای خیلی بده

2738
گریه ،فکرهای مزاحم و بد،فکر به اتفاقات بد گذشته،بی اعصابی،بیش از حد دل نازک شدن،فکر به خودکشی،ترس از ...

من این علایم رو دارم ولی در حد خیلی کم ! به نظرم شوهر آدم خیلی مهمه تو بچه داری کمک کنه در غیراینصورت آدم داغون میشه . شوهرت کمکت میکنه ؟

خدایا خیلی دوستت دارم میدونم که تو هم دوستم داری 😘😘😘 مامان عزیزم دلم برات تنگ میشه تا همیشه کاش وقتی بودی بیشتر بهت میگفتم دوستت دارم بهت میگفتم قدرتو میدونم برام عزیزی ، خدایا حالا که اونجا پیش توئه از طرف من ببوسش😞
عزیزم میدونم بچه داری خیلی سخته منم تا دو سالگی بچه ام خیلی کم حوصله شده بودم چند بار هم دعوا کردم د ...

منم اهنگ میزارم دخترمو بغل میکنم میرقصم،وقتی دخترم بیداره هر کی ببینه فکر میکنه من با روحیه ترین آدم رو زمینم از بس بازی میکنیم و عین خودش کل خونه رو چهاردست و پا باهاش میرم و هر کاری میکنم ک حالم روی اون تاثیری نزاره

حرف شما درسته،اینجور وقتا آدم میفهمه چقدر تنهاست چون هیچ کس نمیتونه یا نمیخواد به آدم کمک کنه،این میزان از دسترسی ک دارم حتما وارد شیرم میشه ،خییییلی برای این موضوع نگرانم

منم اهنگ میزارم دخترمو بغل میکنم میرقصم،وقتی دخترم بیداره هر کی ببینه فکر میکنه من با روحیه ترین آدم ...

عزیزم اکثر مردها درکشون مثل ما زن ها نیست خیلی خوبه با بچه ات تو خونه بازی میکنی منم همینم 🤗 چون قبل بارداری آزاد بودم با دوست هام دور همی داشتم هروقت دوست داشتم میرفتم خرید و ... بعد زایمان خیلی برام سخت بود با اینکه آدم بیخیال و آرومی هستم فوقش سه ماه یه بار یه بحث کوچیک میکردم میگفت تو همیشه اینجوری هستی درحالی که قبل بچه اصلا بحث نمی کردم چند بار به خاطر همین حرفش ناراحت شدم دیدم اصلا متوجه نیست تا خودم حال خودم و‌خوب نکنم هیچکس نمی کنه به جای اینکه بیاد بگه حق داری .... داشت فاصله می گرفت به خودم اومدم گفتم بیخیال همه چرا ازش انتظار دارم فکر کنم تو یه کشور غریبی هستم و شغل شوهرم از صبح تا آخر شب هیچ کسی و ندارم روش خودم و تغییر دادم تا سه سالگی با پسرم رفتم بیرون دو تا یی خرید کردم با اینکه خیلی سخت بود و شیطونی میکرد میومد خونه با روحیه شاد بودم اصلا نمی گفتم اذیت کرد و ... برعکس تعریف کردم گفتم پسر خوبی بود و... الان همگهگاهی باباش خونه می زارم پیش باباش تنهایی میرم تا من حالم خوب نبود حال خونه هم آشفته شد تا حال خودم و خوب کردم حال خونه هم خوب شد   

بنده خدا خانمهای سیگاری میترسن بیان یه خانمی تاپیک زده بود ک تو شیردهی سیگار می کشه ،کاربرا اینقدر ...

نباید کسی و قضاوت کرد هیچوقت جای اون طرف نیستیم باید راهنمایی کرد و تجربه خودمون و بگیم اینجا هزاران کاربر داره با فرهنگ های متفاوت و زندگی های متفاوت نباید ناراحت شد باید بزاریم پای ادبشون