2726

دوقلوهای من بعد از تموم کردن سه ماهشون کم کم بیدار شدن برا شیر شبشون کم شد الان دیگه شب از ساعت 1 تا 8 صب می خوابن و برا شیر بیدار نمی شن کسی از مامانا در این زمینه تجربه ای داره؟خودم باید بیدارشون کنم برا شیر یا بذارم بخوابن؟بچه های من شیر خشک می خورن

ای جانم دوقلو 😍 خو شاید سیرن 

منم آیفون دارم  ولی عمومیه😄 فقط یه مشکل داره وقتی میخوام عکس بگیرم دکمه اش میزنم در حیاط باز میشه 😅 داداشم میگه تو  ضعیفی😒خان داداش تو فقط کافیه وقتی قفل گوشیم بازه ازم بگیری  همچین ازت بگیرم ک کرک پرت بریزه 😉 حالا توی ک امدی امضام رو خوندی ریپلایم کن بگو لایک ب امضات بعد یکی بعدیت میاد امضام رو میخونه  و این میشه ک منو تو یه ملت رو😝 رو اسکول کردیم 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه ماهه رو تجربه ندارم..... ولی نوزاد یه روزم.... شب رو اصلا بیدار نمیشد.... فقط روز شیر میخورد

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

وووووییییی خدااااا دو قلووو😍😍😍😍😍

عزیزم خوشگلاتو عادت بده ۹ نهایتا۱۰شب بخوابن تو اون ساعت بچه رشد میکنه

مرا تا دل بُوَد  دلبر تو باشی♡   سرگروه سبز💚 سرگروه طلایی💛                                                 تاپیک ورزش من 👈اینجاست👉 لطفا کپشن رو بخونید.                                                          عضو تاپیک مانکن های زیبا  یه تثبیتی با اراده💪💛                            وزن شروع : ۷۶     قد : ۱۷۰     وزن فعلی : ۶۴

هزار ماشاالله چه بچه های ارومی خدا حفظشون کنه.اما عزیزم یکبارو پاشو شیر درست کن همون تو خواب بزار دهنشون.خدایی نکرده قندشون نیفته.

۹.۹.۹۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدارو شکر
سه ماهه رو تجربه ندارم..... ولی نوزاد یه روزم.... شب رو اصلا بیدار نمیشد.... فقط روز شیر میخورد

دخترای من تا سه ماهگی پدرمو درآوردن

شبا هر دو ساعت یه بار شیر دادم بهشون 

جدیدا می خوابن کامل 

بیدارشون نکن بد خواب میشن

دختر منم میخوابه من یکم لباشو خیس میکنم خودش دهنشو باز میکنه شیر میخوره 

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

خیلیییی خطرناکه.بعصی بچه ها خوابشون عمیق میشه باید بیدار بشن شیر بخورن

خیلیییی خطرناکه.بعصی بچه ها خوابشون عمیق میشه باید بیدار بشن شیر بخورن

الان 8 ماهشه.... 

هرکاری میکردم بیدار نمیشد چیکارش میکردم خب....

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
میگن باید بیدار کنی خودت هردوسه ساعت ولی بزرگتر شدن مثلا ۶ ک غذای کمکی دارن اشکال نداره.

نه اون تا چهل روز هست که زود به زود باید شیر بخورن.برای سه ماه پنج ساعت یه بار کافیه

2706