2733
2734

بچه ها من ۱۰سال پیش کردم لازک

الان یک چشمم یه کوچولو تاره

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شش ۷ ساله عمل کردم ی کم تاره

از کی تار شده مال شما

دکتر رفتی

بیشتر نشده

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2731
خب برو دکتر تا ابد که ده دهم نمیمونه

شما جراحی کردی

من نمیدونستم

بله عزیزم 4 ساله هر سال میرم معاینه میکنه برام البته ممکنه خشکی چشمت باعث تاری دید شده باشه

بله چون دارم خشکی صبح ها

ولی قطره میریزمم خوب نمیشه تاریش ها

مال شما هنوز برنگشته

بعد هرسال میری اگه ضعیف شه چه باید کرد

بله چون دارم خشکی صبح ها ولی قطره میریزمم خوب نمیشه تاریش ها مال شما هنوز برنگشته بعد هرسال میری ...

والا من بعد فوت مادرم به شدت چشمام تار بود چون تا یک سال فقط گریه میکردم.دکتر میگفت مشکلی نداره و من آرتلاک ادونسد میریختم تو چشمم

بعدش یواش یواش خوب شد

اما چون من داروی خاص میخورم که ممکنه برام آب مروارید بیاره همه ش هر سال میرم چکاپ

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
2738
والا من بعد فوت مادرم به شدت چشمام تار بود چون تا یک سال فقط گریه میکردم.دکتر میگفت مشکلی نداره و من ...

روح مامانت شاد عزیزم

فاتحه خوندم 

ممنون که گفتی اتفاقا بعد کرونا لعنتی چشمم تار شد حتما میرم دکتر 

یه اشک مصنوعی قوی تر بده

خوب بودا توی این ده سال شاید چی میشد قطره نیاز پیدا میکردم

کرونا زد به چشمم داغونم کرد

روح مامانت شاد عزیزم فاتحه خوندم  ممنون که گفتی اتفاقا بعد کرونا لعنتی چشمم تار شد حتما میرم ...

ممنونم عزیزم سلامت باشی

نگران نباش

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو