2733
2734
عنوان

سر صبحی و ناراحتی

519 بازدید | 51 پست

سلام 

من وقتی مجرد بودم خونه بابام هر دو سه ماه یکبار کلی خرید میکردم مانتو و اینجور چیزا، از وقتی ازدواج کردم سالی یکبار اونم مثلا فقط مانتو، یا فقط شلوار یا مثلا این ماه شلوار سه ماه دیگ کفش دو ماه دیگ مانتو، اونم بعد کلی منت شوهر کشیدن تا برام بخره... از پارسال عید خرید نکرده بودم دیگ هیچی نداشتم بپوشم ینی لباسام تمیز و نو نگه میدارم ولی خب تکراری بودن خیلی هر کس میدید میگفت وااای خیلی وقته این مانتوها و داری... کلی ب شوهرم اصرار کردم رفتیم پارچه گرفتیم از ارزون ترین جای شهر بردم دادم خیاط دوخت، حالا دوروزه لباسام آماده ست میگ پول ندارم بدم بری بگیری خودت میدونی...برای خودش سالی یکبار خرید میکنه ولی حسابی مثلا همین دفه آخر رفتیم چن تا پیراهن خرید دو تا شلوار دو تا کت و کفش و هرچی خوشش اومد خرید... من خودم شاغلم ولی چون درس میخونم پولم نمیرسه به خودم خرج کنم... من خیلی بفکرشم ولی اون تو این موارد اصلا... حتی صبح بهم گفت تازه بهت 60 تومن دادم، بهت 10 تومن و 15 تومنم دادم😑خیلی دلم شکست همش باید غصه نداشتنم بخورم... خودش هرچی به چشش خوش بیاد می‌خره... تازه هفته دیگ تولدشه من کلی غصه خوردم ک پول ندارم براش کادو بگیرم و فلان بازم برنامه ریزی کردم کیک درست کنم با ی شاخه گل براش چون پول ندارم اونوقت این اینجوری میکنه... هعی

اندکی شعر و عالمی از عکاسی💥🎆📷

اشتباه میکنی کیکم براش درست نکن گل هم نگیر 

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا اخه نمیده چقدر خسیس راش نده شب خونه پشت در بمونه بگو پول بریز حسابم شاید راه دادمت😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

شاغلی ومنت میکشی؟

اگه نداشت مشکلی نبود،ولی وقتی داره ....

بعدم به مردم چه که یه لباس رو چند باره پوشیدی؟مگه هنوزم هستن ازاین بیشخصیتا که بگن واااای اینو چند باره داری میپوشی

عزیزم

حتما چون شاغلی میخواد از جیب خودت برا خودت هزینه کنی

بهش بگو باشه خودم هزینه لباسامو میدم تو هم هزینه کلاسام بده

الهی که همیشه حال دل همه خوب باشه   یعنی میشه یه روزی آرامش مهمون همیشگی دلهامون باشه؟ 
اینجاس ک میگن قربون خونه بابام  شوهر منم زورش میاد من پوز میگیرم مجبور میشه بخره

بخدا 

مامانم گفت مانتوها حاضر نشدن منم گفتم نه هنو حاضر نشدن 

روم نشد بگم پول ندارم برم بگیرم

اندکی شعر و عالمی از عکاسی💥🎆📷
2706