2410
2553
عنوان

نحوه خوابیدن در سه ماهه اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 26159 بازدید | 36 پست
مگه میشه؟تا سه ماه متوجه نشدی؟

نه پریودم همیشه عقب میزد ومنم سابقه پولیپ داشتم فکر کردم از اونه وقتی رفتم سونو فهمیدم باردارم 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
ممنون عزیزم منم دارم از الان تمرین میکنم ولی برام سخته ان شاالله عادت کنم بعد یه چیزی تا بیدارم ک ...

ببین من یه بالش کوچولو از همون اول گذاشتم کنار شکمم وقتی به پهلو میخوابیدم .واینکه باید یکم هشیار باشی موقهع خواب سخته چاره ای نیست من شبا چندین بار بلند میشدم از خواب که نکنه بیوفتم روشکم در حالی که بالش کنارم بود 

راستی عادت کن از الان موفعی که میخوای از این پهلو به اون پهلو بشی اول بشین بعد بچرخ نکه دراز کش قلت بخوری به اون یکی پهلوت

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه پریودم همیشه عقب میزد ومنم سابقه پولیپ داشتم فکر کردم از اونه وقتی رفتم سونو فهمیدم باردارم 

عزیزم با پولبپ راحت باردار شدین؟

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
2720

منم رو شکم و طاق‌باز میخوابم معمولا

اینقدر این مدت به پهلو خوابیدم کلافه شدم😫

پهلوهام درد میکنن دیگه

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
مرسی عزیزم از راهنمایی هات😘

فدات گلم من ۵۰روز هست زایمان کردم هروقت هر سوالی داری بپرس  بتونم کمکت میکنم😊

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2714

عزیزم فهمیدی  بچت چیه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
فدات گلم من ۵۰روز هست زایمان کردم هروقت هر سوالی داری بپرس  بتونم کمکت میکنم😊

ای جانم به سلامتی عزیزم

من تازه اگر اشتباه محسبه نکرده باشم هفته پنجم تموم شده،آخر هفته دیگه نوبت سونو دارم برای بار اول خیلی استرس دارم که همه چی خوب باشه. ممکنه صدای قلبش رو بشنوم هفته دیگه؟ یا زوده؟

دوسال پیش هیسترو کردم الان فکر میکردم برگشته که پریود نمیشم 

خب خداروشکر عزیزم واسه مام دعا کن دکتر منم گفته هیسترو بشم

هیسترو درد داشت؟قبلش و بعدش بستری میخوهد؟

عزیزم میترسم زمانی به اینهمه انتظار پایان بدهی که دیگه رمق و شور شوقی  برای منو بابایی نمونده باشه..  
خب خداروشکر عزیزم واسه مام دعا کن دکتر منم گفته هیسترو بشم هیسترو درد داشت؟قبلش و بعدش بستری میخوهد ...

انشالله که زودتر باردار میشی 

نه هیسترو اصلا درد نداشت من چون دولتی هیسترو کردم روز قبل بستری شدن ولی کلینیک شخصی بری همون روز عمل بستری میکنن ساعت 11 رفتم اتاق عمل تا ریکاوری بشم بیام بیرون یک ساعت طول کشید غروب هم مرخص شدم دردش هم مثل پریود خیلی کم بود خونه اومدم یکم استراحت کردم که یه وقت اذیت نشم ولی در کل عمل راحتی بود 

زندگی را باید زندگی کرد انطور که دلت می گوید ....
انشالله که زودتر باردار میشی  نه هیسترو اصلا درد نداشت من چون دولتی هیسترو کردم روز قبل بستری ...

ممنون عزیزم 

هزینش چقدر شد؟

2706