2733
2734

من 

من خودم به تنهایی نه ازخونه بیرون میرم

نه لباس

نه غذای بیرون

روزانه فقط یه وعده ناهار ویکی صبحونمه که چیزای معمول هستن

بنظرت خرجم چقد میشه؟؟؟

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
ببین صبحونه سیب زمینی بخور ارزونه خخخ یا پنیر کیلویی فقط با گوجه 

عزیزم مسخره نکن

من خودم توی کلان شهر هستم 

دوخانواده از روی دوست داشتن یه موقع هایی پیریم خونه اشون یچیزایی میخرند میگند یادتون بودیم میدند

ولی تالا چیز بی کیفیت خداشاهده نه خوردیم و نه پوشیدیم همین حالاشم که پولمون کمه خداخواسته به پولمون برکت داده واقعا معجزه اسا برامون میاد

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بگو ولی لطفا بگو چجوری حساب کردی

نه من نمیدونم دارم میپرسم😐

ولی فک نمیکنم بالای یه تومندبشه

فقط خرج خوردوخوراکمه دیگه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2731
خیلیا اینجوری میگذرونن 

فکر نمیکنم والا ماهی یه باک بنزین ر روزی ۶تا نون بایه غذای ساده روغن و نمکو ادویه جات دوبار تربار خریدن خساب کن ببین ب کجا میرسه

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
عزیزم مسخره نکن من خودم توی کلان شهر هستم  دوخانواده از روی دوست داشتن یه موقع هایی پیریم خون ...

مسخره نکردم .به خودم خندیدم بابا اخه خودم برا کمتر خرج کردن بعضی وقتها اینجوری میخورم

من ...عقدیم فعلا...ی شب خونه پدر شوهرمیم ی شب خونه بابام 😁...برا لباس فقط خرج میکنیم فقط ک اونم اکثرش خرج من میشه...حدودا ۱ تومن در ماه کل خرجمونه

لایک نکنید ...ریپلای کنید ...لذتی که در ریپلای هست در لایک نیست
2738
فکر نمیکنم والا ماهی یه باک بنزین ر روزی ۶تا نون بایه غذای ساده روغن و نمکو ادویه جات دوبار تربار خر ...

سلام عزیزم

امضاتو دیدم👏👏👏👏👏

چه جوری؟

کمک میخوام😍

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
ما . چون برنج و حبوباتو پدرشوهرم میگیره برامون. سبزی قرمه و رب و رشته و مربا واینارو مادرشوهرم درس ...

چقدر خوبن👏👏👏👏👏

❤️⁩⁦❤️⁩ مهربان باشیم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦                                   به هدفم میرسم نه فوراً ولی حتماً
بمن نده به کی بده دختر که نداره منم فعلا یدونه عروسم

زنده باشید

هم عروسی هم دختر

خوشبخت باشید🌹🌹🌹🌹

2706