2726
عنوان

تست زیست

| مشاهده متن کامل بحث + 795 بازدید | 27 پست
مشاور من می گفت یه دونه یه دونه حتی اگر درست زدی پاسخ بخون غلط زدی با دقت بیشتر بخون وعلامت بذار همو ...

منم تقریبا همین کار رو میکنم .فقط ده تا ده تا و درصد هم میگیرم.این روشی که شما گفتی رو هم امتحان میکنم.

ممنون عزیزمممممم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راستش رتبه های بقیه رو که دیدم بدجور استرس گرفتم.میگفتن 50درصد هم به زور میشد بزنی. رتبه ات چند شد؟ ...

اصلا استرس نداشته باش کنکور همیشه به کسایی که واقعا تلاش کردن جواب عادلانه داده حالا چه سخت بوده باشه مثل امسال چه خیلی آسون مثل پارسال

2728
اره قابل قیاس نبود ولی چون راحت بود رقیب برای هر تست زیاد بود کنکور امسال واقعا نیازمند سواد و تکنیک ...

منم اعتقادم اینکه کنکور سخت بهتر از کنکور آسونه.تو کنکور سخت با اون هایی که درس خوندن مقایسه میشی تو کنکور آسون با همه مقایسه میشی

منم اعتقادم اینکه کنکور سخت بهتر از کنکور آسونه.تو کنکور سخت با اون هایی که درس خوندن مقایسه میشی تو ...

البته امسال زیادم سوالا استاندارد نبود ولی خیلی از سال قبل بهتر بود

اره قابل قیاس نبود ولی چون راحت بود رقیب برای هر تست زیاد بود کنکور امسال واقعا نیازمند سواد و تکنیک ...

آره دقیقا همینه.پارسال شیمی ۷۰یا۸۰زدن کار شاقی نبود تراز خوبی هم نمی‌داد اما امسال شیمی ۶۰وحشتناک تراز میداد