2726
عنوان

هرکی اقدامه بیاد 😁

244 بازدید | 35 پست

بچه ها من شیش ماه پیش دوقلو کورتاژ شدن چون قلب نداشتن ، همین روزا باید ب دنیا میومدن :(

حالا این ماه اقدام کردم ، خیلی دوست دارم برم بی بی چک بزارم 

خدایا شکرت💜

چن روز ب موعدت مونده؟ 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هنوز دو هفته مونده 😑

خخخ ای جونم صبر کن یکمی☺️

من دو روز دیگه موعدمه 

خدا جونم😍خودت مراقب زندگیمون باش😊✌︎یه نینی خوشملم بهم بده مرسییییییی🤰🤱🧿99.9.9منـتـظـرتـم🤲99.8.29🕣فهمیدم باردارم😍خدایا شکرت که بهم یه نینیه خوشمل دادی ازت ممنونم'99.11.30 فهمیدم نینیم پسمله🤰1400.4.11 ساعت 9.30 شب با اومدنت زندگیمونو زیباتر کردی👶اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 📿

من این ماه ۲۴ روز بعد پریودم همش لکه دارم نمیدونم چرا اینجوری شدم تا الان سابقه نداشته فقط ی روز قبل پریود کمی لکه دارم بعدش پری میاد ولی این ماه چند روزه همش لکه دارم نمیدونم چرا

میشه برای سلامتی و بچه دارشدنم ی صلوات بفرستین
من این ماه ۲۴ روز بعد پریودم همش لکه دارم نمیدونم چرا اینجوری شدم تا الان سابقه نداشته فقط ی روز قبل ...

اگه یکی دو روزه یا فوقش 3 روزه ک لکه میبینی و در حد پد نیس اون لک لانه گزینیه

رنگشم یا قهوه ایه یا صورتی 

2706