2733
2734
عنوان

چرا عنوان نمیشه؟مهم نیست؟!

231 بازدید | 25 پست

سلام خانوما،،،چرا دیگه واسه انتقال کرونا نمیگن میوه و خریدهای سوپری رو ضدعفونی کنین؟فقط میگن ماسک و رعایت فاصله ،،،یعنی ضدعفونی کردن اونا مهم نیست؟

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
حتما باید بگن بهت ؟!!

😂😂😂😂

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2738
حتما باید بگن بهت ؟!!

هرروز دارن میگن ماسک بزنین اکثرا نمیزنن ،،،حالا دیگه نباید عنوان بشه یعنی نهادینه شد تو وجود مردم؟

اینقدری که شوهرای نی نی سایتی کارخونه دارن تو ایران کارخونه نداریم،،،تو هر تاپیک شغلی میری همه ازدم کارخانه دارن  

ب اندازه کافی دیگ عنوان کردن و کسی ک بخواد رعایت کنه همه اینا براش شده عادت 😑

زیاد خوب بودن ،مثل داشتن یه کروموزوم اضافیه مُنگُل تصور میشی...دوست داشتن بیجا هم همینطور!وضعیت خیلی اسفنا‌ک شده ،از فاصله طبقاتی دیگ خیلی فاصله گرفته 😑شده جرِ طبقاتی
ب اندازه کافی دیگ عنوان کردن و کسی ک بخواد رعایت کنه همه اینا براش شده عادت 😑

خب اونم مثل ماسک ،،باید تکرار کنند رفتم فروشگاه خانومه خوراکی واسه بچه ش همونجا باز کرده داده دستش،،،شایدم مردم عادی شده براشون

2706