2726
عنوان

جمع اوری وسایل پیشگیری از بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6891 بازدید | 283 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نگرفتی بذار بعد عید بگیر  پاییز بچه زود مریض میشه جیش میکنه توی خودش سریع سرما میخورن  ...

إ؟خونه ما گرمه دعا کن بتونم بگیرم خدایی خیلی گرون شده تا 60 تومن بود شوهرم میگفت به کسی چه تا 5 سالگی پوشک کن اما دیشب یهو گفت نه بگیرش

2728
هیچکدوم فقط بخاطر منافع خودشون میگن بزایید 

حالا ما که داریم چه گلی به سر بچه هامون زدن الان به خاطر کورنا مدارس مجازی هست یه اینترنت درست نتونستن ارائه بدن بچه ها بی دردسر درسشون  رو بخونن 

بابا تو خونه بهداشت زنه کلی برگه آورد گفت بخدا از شبکه بهداشت اومده برامون ک ندیم نگفتیم تو داروخونه ...

ما ترسمون ازاینه تو دارخونه هام جمع کنن

انتی ناتالیسم(ضدتولید مثل)زندگی زیباست شیرینه بی بچههههه .
اتفاقا،بعد دخترم دیگه پیش گیری نکردیم و طبیعی باردار شدم😳 ولی متاسفانه افتاد

انشالله هر زمان که خودتون خواستید خدا بهتون بده اونم به صورت طبیعی

بله تعجب نداره خیلیا براشون پیش میاد

اولا که  بدن زن بعد از هر زایمان برای بارداری های بعدی آماده تر میشه ثانیا چون یه بچه داشتید تا حد زیادی استرس از رو جفتتون برداشته شده

راستی چند بار ivf کردید؟ همون بار اول نتیجه داد؟ 

Iui هم انجام دادید؟ 

آی وی اف، میکرو، میکرواینجکشن، ای یو آی... اینا روش های کمک باروری هستن توی آزمایشگاه تخمک از بدن خانم و اسپرم از بدن آقا گرفته میشه جنین(مراحل اولیه) به وجود میاد و توی رحم خانم گذاشته میشه توروخدا دیگه نپرسید آی وی اف چیه؟! 🙂🙂🙂جمله ی الان دیگه با پیشرفت علم ناباروری وجود نداره با وجود امیدی که توش هست یه دروغ محضه🙄🙄🙄انقدر به تازه عروس داماد ها و کهنه عروس داماد ها نگید بچه دار بشید حتی اگه بگید نینی نمیاری هم باز از زشتی سوال کم نمیکنه به هیچ زنی نگید بچه نداری راجتی تا بچه نداری خوش باش شما از دل کسی خبر نداری شاید اینا آرزوش باشه اما مشکلی داره 😭😭😭باور کنید خدایی هست اون دنیایی هست و ما به خاطر حرفای نسنجیده مون باید جواب بدیم😪اینکه حواسم نبود ته دلم چیزی نبود از رو خیر خواهی گفتم و منظوری نداشتم همش توجیهه برای مایی که تو قرآنمون هزار بار به تفکر و تعقل و اندیشه دعوت شدیم!!! 😑😑😑
میتونید جفتتون آزمایش بدید همسرت آزمایش اسپرم خودتم آزمایش خون و سونوگرافی اما خب ناباروری علت های ...

اره منم اینوشنیدم ولی دیدم ادمایی ک جلوگیری طبیعی کردن بعد بچه دارشدن،واقعا ممنون ازراهنماییتون چشموگوشم خیلی بازشد،همش ب این ک نکنه مشکل داشته باشم فک میکردم ولی الان جدی ترباهاش برخوردمیکنم💗💗💗

ما ۱۳ ساله ازدواج کردیم همه راهی هم رفتیم نشد بچه دار شیم میخواستیم دوباره بریم درمان که دیگه کلا منصرف شدیم شوهرم میگه ما تو خرج خودمون موندیم بچه چی میگه این وسط منم دیدم درست میگه ماهنوز مستاجریم هزینه های درمان هم که سر به فلک میزنه تازه آیا بشه یا نشه تصمیم گرفتیم کلا بیخیالش شیم

این نیز بگذرد...                                   
2706